RŮŽENÍN

SÍLA PŘÍRODY

CHARAKTERISTIKA KAMENE

Růženín je kamenem nepodmínečné lásky a nekonečného míru. Jedná se o nejdůležitější krystal pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních a vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující a tišící účinek. Slouží v době traumat a krizí. Přivádí nám do životní cesty lásku po které toužíme. V existujících vztazích obnovuje důvěru , harmonii a podněcuje k projevům nezištné lásky. Odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytné změny. Zdolává krize středního věku. Přináší citlivost a vše krásné. Je nejlepším léčitelem citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce, které emocionálně přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Při ztrátě partnera, uleví smutku. Učí nás milovat samy sebe a vdechuje nám nový život. Vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ

Posiluje srdce a oběhový systém. Odstraňuje nečistoty z tělních tekutin. Pomáhá s nemocemi sídlícími v hrudníku a plicích. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Odstraňuje závratě a zvyšuje plodnost. Vyhlazuje pleť. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a při stařecké demenci.

OČISTA A NABÍJENÍ

Pokud růženín používáte pravidelně, očistěte ho po každém použití. Používáte-li jej pro harmonizaci prostoru, pak jednou týdně. Nabíjíme delší dobu na nepřímém slunci. Přímé slunce nesnese. Odkládáme ho na drůzu křišťálu nebo ametystu.