USUI REIKI

CERTIFIKOVANÝ KURZ USUI SHIKI RYOHO REIKI I.


Při zasvěcení prvního stupně REIKI dochází k  "naladění" osoby na energii REIKI. To nám dává schopnost, abychom pomáhali sobě a druhým léčivou silou svých rukou. V kurzu I. stupně Vám Mistr REIKI vyčistí kanál pro tok energie a znovu naladí Vaše tělo pro příjem energie REIKI. Jsou Vám znovuprobuzená a naladěna čtyři energetická centra - čakry, a zasvěcená chodila na nohou. Po tomto kurzu můžete pomáhat svým blízkým, rostlinám, zvířatům a neživé přírodě přikládáním svých dlaní na nabíjená místa. I když se v I. stupni REIKI běžně nepředávají symboly, v I. stupni "rozšířeného systému" dva symboly obdržíte. Bude to symbol pro zvýšení průtoku energie a symbol pro čištění čaker.

Vítejte na této cestě ...

CELÝM KURZEM TĚ PROVEDE

Velmistr/Učitel REIKI a jiných systémů, Boženka Papáčková 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

Děkuji, že mohu být Tvým Mistrem ....

V KURZU SE NAUČÍŠ

✔ rozšířené základy práce s energií

✔ schopnost léčit své tělo, uvolňovat zablokovanou energii

✔ obnovovat duševní rovnováhu a mentální pohodu

✔ zvyšovat své vibrace a životní energii

✔ ošetřovat rostliny, zvířata a neživé předměty

✔ práci s klientem či další osobou 


KURZEM ZÍSKÁŠ

✔ obsáhlé a kompletní učební materiály

✔ harmonizaci a pročištění 

✔ neomezenou podporu 

✔ meditaci k naladění se na energii REIKI

✔ možnost opakovaného zasvěcení

certifikát o absolvování zasvěcení


UČEBNÍ MATERIÁLY REIKI I.

Kurz obsahuje rozsáhlé učební materiály v PDF, které si můžeš vytisknout. Tato skripta jsou záchytnými body na cestě REIKI. 

Zahrnují historii REIKI - ThDr. Mikao Usui. Základní nauku o energiích a čakrách.

Dále z tématu samotné REIKI

✔ jak REIKI léčí ✔ techniky vyrovnávání čaker ✔ reflexní zóny ✔ proudění energie ✔ držení rukou  ✔ spouštění REIKI ✔ doba působení ✔ pocity v rukou a diagnostika ✔ léčení barvami REIKI  ✔ praxe první terapie ✔ stupně oslabení ✔ ošetření rostlin, zvířat a neživých předmětů ✔ léčebné krize ✔ nabíjení předmětů ✔ léčení s kameny ✔ REIKI koule ✔ používání REIKI pro druhé ✔ duchovní principy 

Dále obdržíš v PDF informace, jak se k zasvěcení připravit a co lze očekávat. Přikládám také PDF - cesta Mistra a meditaci pro snadnější a vědomé naladění se na energii REIKI. 

Všechny dotazy ráda zodpovím. A hlavně, jsi mým žákem a proto, jsem tady pro Tebe kdykoliv. 

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

CENA KURZU: 1.500 KČ 


PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ KURZU ZÍSKÁŠ CERTIFIKÁT, KTERÝ BUDE VĚČNOU PŘIPOMÍNKOU TVÉHO VELKÉHO DNE.