RADOST-ŠTĚSTÍ-RODINA

SÍLA PŘÍRODY

V této kategorii najdete krystaly, šperky a další předměty, které se vyznačují tématem RADOST, ŠTĚSTÍ a RODINA.


Krystaly v daném tématu - radost, štěstí a rodina, vibrují na uvedených energiích. To znamená, že svému majiteli dokáží svoji energetickou silou zvýšit energii přitažlivosti v aurických tělech, kde výrazně podporují tyto energie a zvyšují dosažení záměru.

Krystaly nás podporují v tom, čeho si přejeme dosáhnout nebo na čem chceme s jejich pomocí pracovat. Pokud se jejich síle otevřeme, pak může být tato síla enormní.

Produkty v této sekci podněcují v jeho nositeli radost ze života i všeho co s životem souvisí. Přináší a přitahuje štěstí do všech životních oblastí. Má blahodárný vliv na štěstí domácí a uceluje rozbouřené rodinné vztahy, které posiluje a zoceluje. 

Kategorie