PYRAMIDA MOUDROSTI


Zasvěcení Pyramida moudrosti spočívá na systému "Klíč k Moudrosti Sfingy". Toto zasvěcení je klíčem ke vzpomínkám a probuzení starého vědění a moudrosti. To je spojeno s velkou odpovědností.

Není možné získat toto zasvěcení jen pro jeho "získání" nebo s podtextem, užívat toto vědění pro manipulativní účely - v tomto případě u tebe zasvěcení neproběhne - nýbrž jen tehdy, když jsi skutečně připraven/a, s nejčistším a nejjasnějším úmyslem a lásce k tobě a všemu co je.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                         Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Toto zasvěcení může absolvovat kdokoliv. Není zde potřeba žádného základu. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ: 800 KČ / 32 €

Sledujte naší aktivitu na FB stránkách a nenechte si ujít žádné novinky. Nebo se přidejte do FB skupiny a diskutujte v tématu osobního rozvoje. Těšíme se na VÁS!