PRŮVODCE VZESTUPEM

VĚŘ SVÉMU SRDCI

KRÁTKÉ OHLÉDNUTÍ

V roce 2012, kdy se otevřela brána k novému poznání, kde se začalo probouzet mnoho "spících lidí" k evoluční transformaci lidstva - Nového věku. Zazvonil nám budíček probuzení, který nás směroval k novým oblastem poznání. A to, velký zájem o duchovní a spirituální nauky. Tato témata se postupně odkrývala a nabývala na své síle. Do popředí se dostala široká nabídka otevřených nauk o tom, jak poznat sám sebe, jak poznat zákony života a jak otevřít své spirituální vědomí. Lidi přestali stagnovat v bodě nevědomí a ptali se. Každý chtěl vědět víc, ale chápali jsme o co tady vlastně jde? Nebo se jen spirituální probouzení stalo zábavou a novým koníčkem mnoha lidí? 

Po náhlém probuzení lidstva, kde zájem o spirituální a duchovní nauky nabíral na své síle, nám bylo k dispozici mnoho nauk, které měli za účel nám poskytnout poznat sama sebe například  na základě NUMEROLOGIE, ASTROLOGIE a dalších odvětví. Tyto prastaré vědy tady byli vždy, ale až po překročení bran 2012 zájem výrazně vzrost. Jednoduše nové energie, které byli na planetě Zemi, podporovali v lidech touhu po poznání. A tak se mnozí z nás začali učit, poznávat a cítit vyšší možnosti bytí v realitě 3D. 

Později, jak se energie na naší milované Gáje vibračně zvyšovali, přišlo na řadu intenzivnější studium v oblasti vnitřního poznání. Mnoho lidí projevovalo zájem o minulé životy a karmické vlivy. Například KARMICKÁ NUMEROLOGIE nebo KARMICKÉ KÓDY, jako prostředek dalšího poznání.  Dále se poznání směřovalo na vnitřní práci - ať meditační techniky, cvičební bloky pro aktivaci vědomého poznání, jako je například AKTIVACE SVĚTELNÉHO TĚLA, BUNĚČNÉ ČIŠTĚNÍ a mnoho dalších. Náš vývoj se posunul a naše vědomí se rozšířilo. Touha po dalším poznání byla silná a tak každá vědomá duše na sobě pracovala. Hledala odpovědi, souvislosti a duchovní pravdy. Věděli jsme, že své duše musíme léčit a čisti a proto přišli na řadu nauky typu: léčení pomocí kyvadla, čištění čakrového systému, apod. Pochopili jsme, že musíme zvyšovat své vibrace, že musíme jít dále a také osvobodit naší minulost. Mnoho z nás prošlo intenzivním poznání a dále následovala nauka v oblasti manifestace jako třeba KVANTOVÁNÍ SRDCEM. Tady už se dostáváme do oblasti, kdy se stáváme tvůrci a proto si tvoříme své reality prostřednictvím svých myšlenek. Máme za sebou dlouhou a náročnou cestu, ale také nás toho ještě mnoho čeká. Vždyť ve svých srdcích cítíme, že jsme tady správně. Je třeba otevřít se důvěře v sama sebe a komunikovat se svým srdcem, protože jenom hlas našeho srdce nás může dovést domů.  

Celý ten čas nás podporoval v našem poznání a podporuje nás samozřejmě dále. Ale v současné době dochází k jakýmsi zkouškám, které prověřují, co jsme se naučili, jak moc jsme vyrostli, co se stalo s  naší vírou. Kdo tedy vlastně jsme, a víme s jistotu kdo jsme?!

Ještě nás čeká mnoho nauk a poznání, ale hlas svého srdce nyní už MUSÍME slyšet. Musíme být pevní a nesmíme se nechat zastrašit. Vždyť celá ta dlouhá cesty není jen koníčkem, ale jsme to my. Je to naše touha a vnitřní poznání.

CO SE NYNÍ DĚJE NA PLANETĚ ZEMI