PŘEDPOVĚDI


Na této stránce najdete různé předpovědi pro daná období.


PLATNOST VÝKLADU – únor 2024

Výklad na únor je vyhotoven prostřednictvím TAROTU a zaměřuje se na obecný výklad a vhled do duchovní úrovně. 

BERAN

21.3. – 20.4.

Berani  mohou během února zaznamenat nové a příznivé začátky, nějakou novou  příležitost, která jim bude křižovat životní cestu. Proto dívejte se kolem sebe. Přidají se napínavé zážitky a dobré zprávy, které můžete očekávat. Jedná se o velmi šťastnou dobu, kdy jsme plni optimismu, sklonu k zábavám a uměleckému tvoření. Mohou přijít změny, pokud tedy čekáte na vhodné období něco změnit, nastává právě během února 2024. Budete plni energie a elánu. 

V partnerských vztazích se připravte na nějaké dobrodružství nebo výzvu. Budete více toužit po svobodě a nezávazných vztazích. Vztahy, které  již existují, prožijí obohacení a oživení.

BÝK

21.4. – 21.5.

Zrozenci býka mohou během února hlouběji vyhledávat duchovní učení. Může dojít i k seznámení s významnou osobou, která je s duchovnem spojena. Takový člověk by potom přinesl mnoho důležitých zvěstí, které býka obohatí.  Očekávejte dobrou náladu, příjemnou atmosféru kolem sebe, kterou budete vyzařovat. Toto období je vhodné k plánování a snění.  

V partnerských vztazích půjde o období, které je plné zamilovanosti. Hluboké vzájemné porozumění, které nepotřebuje slov. Přichází vám velmi pozitivní karta, která je považována za dobré znamení. U nezadaných může přijít nová lásky, která bude velmi dobře naladěna. 

BLÍŽENCI

22.5. – 21.6.

Zrozenci blíženců budou postaveni  před volbu. Dostane se jim hned několik nabídek, které budou muset pečlivě zvážit. Některé budou přínosné a některé zase ne. Jedna z nich může přinést velkolepou příležitost, ale která? Pozor na iluze a sebeklam. Toto období je plné snů a vidin. Bylo by dobré sundat si růžové brýle a být nohami na zemi. Mnoho myšlenek v tomto měsíci může mít pouze krátkodobou životnost. Pozor také na podvody a nepoctivé chování z venčí. Tento měsíc bude jednoznačně pod energií neuzemnění a následných iluzí. Rozmýšlejte proto všechna svá rozhodnutí.

V partnerských vztazích můžete očekávat více, než ve skutečnosti dostanete. Budete pod energií opojení a nadšení, ale i v tomto tématu vidíte přes růžové brýle. Dejte si pozor na nečestnost, případnou nevěru nebo lhaní. Rodinné vztahy mohou být vratké a nestabilní. 

RAK

22.6. – 22.7.

Pro zrozence raka přichází závan čerstvého vzduchu, který odstraní nedýchatelný vzduch a vyčistí atmosféru. Na druhé straně může hrozit konflikt, nesváry a rozpory. Tento čerstvý vzduch jednoduše něco přinese. Budou vyjasněny pojmy a pokud bude rak bystrý, pochopí tyto souvislosti. Někde mohou působit skryté síly, které umí převracet svět. Tato bouře bude s postupem měsíce slábnout. 

V partnerských vztazích hrozí nějaká nedorozumění a konflikty. Může dojít k ochlazení vztahu, kde vyjdou na hladinu nevyslovená zklamání a zamlčování. Je zde čas a příležitost si mnohé vyjasnit. 

LEV

23.7. – 22.8.

Zrozence lva může provázet pocit zklamání, smutnu nebo nějaké ztráty. Karta označuje období, kdy se noříme do starostí a prožíváme nějaký strach. Ale lev má dostatek sil toto období překonat. Na povrch vycházejí dávno existující problémy, které lev nechtěl slyšet a následně lituje svých dřívějších činů. Můžete cítit mnoho nespravedlnosti, ale uvedená událost již dávno koledovala o své odtajnění. Tyto děje si lev zavinil sám někde v minulosti, je to důsledek dřívějšího chování, kterému bude nyní čelit. V jaké oblasti se tyto události objeví, je třeba vysledovat a následně se z nich poučit.

V partnerských vztazích může jít o nešťastnou lásku, zklamání nebo ztrátu partnera. Také přicházejí potíže do rodiny v podobě hádek a sporů. Je třeba přestat si lhát a situace přijmout s kompromisem. 

PANNA

23.8. – 22.9.

Únor je pro panny velmi šťastné období plné spokojenosti a zadostiučinění. Mohou přijít dobré zprávy. Po vynaloženém úsilí přichází ve všech oblastech života vítězství. Daří se v kariéře a sklízíme ovoce. Život se zbarvuje do krásných barev spokojenosti a jsme pyšní na předchozí snažení, které je čas nyní oslavovat.

V partnerských vztazích může panna očekávat šťastné zážitky a shledání. Může vzniknout nový vztah nebo přijít vrcholné štěstí do vztahu stávajícího. Problémy budou ukončeny a vyřešeny, i zde se sklízí ovoce.  

VÁHY

23.9. – 23.10.

Váhy budou během února  pod energiemi úspěchu. Mohou očekávat hojnou úrodu ve všech oblastech. Dosáhnout materiálního úspěchu, uznání, materiálních hodnot a pocitu bezpečí. Je zde karta podnikatelů, kde se bude v kariéře dařit. Lze dosahovat materiálních zisků. Pracovně půjde o náročný měsíc, plný zadostiučinění. Přichází zvětšování majetku, autority, osobní růst a věhlas.

V partnerských vztazích se prohloubí tělesná láska ( sex ) oproti romantice a snění. Pozor na přesycení a omrzení. Je potřeba myslet na trvalé hodnoty a spolehlivost. Nenechat se přesytit. 

ŠTÍR

24.10. – 22.11.

Pro zrozence štíra jsou na obzoru peníze, které mohou přijít formou daru nebo výhry. Může jít o zvýšení platu a zvýšení majetku. Půjde o materiální dostatek, ale i duševní blahobyt a růst. Období je plodné pro nové myšlenky a nápady, které přinesou jistoty a mohou vyřešit dlouhodobé problémy. Štír může něčeho dosahovat nebo nalézt smysl svého života. 

V partnerských vztazích je zde možnost trvalých spojení. V případě, že partnera máte, může být na obzoru i svatba. Toto manželství bude dobře finančně prosperovat a jsou zde sklony k věrnosti. 

STŘELEC

23.11. – 21.12.

U střelců něco pomalu dozrává. Energie kolem těchto zrozenců se budou táhnout, vše bude trvat a malinko stagnovat. Životní úspěchy jsou na obzoru, ale ještě nedošlo k propojení. Je třeba vybavit se trpělivostí a nic neuspěchat. Všemu dát dostatek času. Pozor však na usnutí na vavřínech, po odpočinku je třeba dát se zase do práce a tím si zajistit trvanlivost. Mohou přijít náročná rozhodování, podbarvena životními volbami. Pozor na nedozrálá a nepromyšlená rozhodnutí.

V partnerských vztazích může být na obzoru něco nového, ale pozor na uspěchání, to by se nevyplatilo. V trvalých vztazích si dejte pozor na netrpělivost a spěch. Cokoliv uspěcháte, může být do budoucna ničivé. 

KOZOROH

22.12. – 20.1.

Kozoroh bude procházet výkyvy a kolísavostí. Jde o vzestupy a následné pády, které se během února mohou objevit. Přidají se pravděpodobně nějaké kompromisy v životě a s nimi spojená nerozhodnost. Můžeme se dostat do pozic riskování a lehkomyslnosti, ale což může přinést také odměny. Je vhodné vše dobře promyslet a poté riskovat. Uvědomit, že co riskuji, můžu ztratit, ale i znásobit. Pokud se oddáme proudu života, může přijít dostatek energie k úspěchům.

V partnerských vztazích budeme v bodu beztíže. Problémy jakoby zahodíme za hlavu a budeme bezstarostně fungovat. Může dojít k vyřešení delších sporů nebo nedorozumění, ale výsledek se bude dostavovat pozvolna. 

VODNÁŘ

21.1. – 20.2.

Zrozenci vodnáře mohou očekávat pohodlí jak materiální tak životní obecně. Mohou se objevit přehnané potřeby jistot, které se budou projevovat lakomostí. Stabilita však bude znatelná a  proto není třeba se obávat nedostatku všeho, co k životu vodnář potřebuje. Budete-li zbytečně lpět na majetku a lidech, dostanete se do stavu stagnace. V tomto únorovém období se nebude dít nic a přitom se toho bude dít mnoho. 

V partnerských vztazích se můžete dostat do stavu tísně. Způsobí to potřeba lpění a strach ze změn ve vztazích. Neobávejte se však, vše se bude dít tak, jak má. 

RYBY

21.2. – 20.3.

Rybám přijdou d života energie změn a budou si volit, zda setrvat ve starém nebo se posunout. Jsou zde nové začátky, osvojení nových dovedností a potřeba dát si energie pod kontrolu. Učení, které přijde během února ryby později velmi dobře zúročí ve svém seberozvoji a růstu. Přichází doba změn a proměn, a je pouze na každém, jak tyto energie využije. Úspěch je však velmi pravděpodobný.

V partnerských vztazích se může vytvořit nový začátek a budování. V trvajícím vztahu získáme nové zkušenosti a obzory, které nabídnou další cesty vývoje vztahů.