Základní práce s kyvadlem

Kyvadlo pro začátečníky

MIMOŘÁDNÁ CENOVÁ NABÍDKA

Zajímají Vás taje věštění pomocí kyvadla, ale stále se v této nauce nedokážete orientovat? Nebo jste úplným nováčkem, který by rád ovládal tento mocný nástroj? Pak je tento kurz právě pro Vás!

Svým obsahem a také nízkou cenou je tento kurz jedinečný! Podpora lektorů je příjemný bonus, jak opravdu vytěžit maximum!

Pomocí kyvadla dokážeme stejně jako prastaré kultury dávno minulé, zjistit mnoho potřebných informací. Dokážeme pomocí kyvadla čistit geopetogenní zóny, čistit energie kolem nás, ale i čakrový systém. Kyvadlo se může stát krásným partnerem v našem životě a můžeme jej používat téměř kdekoliv a neomezeně. 

Získáte díky němu odpovědi na mnoho otázek. Kyvadlo se stane naším nerozlučným kamarádem v oblasti poradenství a křižovatek našich životů.


OSNOVA KURZU

 • JAK VYBRAT KYVADLO
 • NAPROGRAMOVÁNÍ KYVADLA
 • TECHNIKY ČIŠTĚNÍ KYVADLA
 • USCHOVÁNÍ KYVADLA
 • TECHNIKY NAPOJENÍ SE NA VJ ( kyvadlo)
 • JAKÉ OTÁZKY LZE KLÁST
 • ZÍSKÁNÍ SOUHLASU S TESTOVÁNÍM DRUHÉ OSOBY
 • PRÁCE S TABULKAMI
 • JAK SI VYROBIT TABULKY
 • OSOBNÍ TERAPIE
 • JAK ČISTIT SVŮJ DŮM
 • JAK ČISTIT A HARMINIZOVAT ČAKROVÝ SYSTÉM
 • JAK ČISTIT AURU A SVOJI ŽIVOTNÍ ENERGII

Kurz je vhodný pro začátečníky a nabízí základy práce s kyvadlem. Zaměřuje se také na osobní diagnostiku, kterou se naučíte provádět na sobě i svých bližních.

Ke kurzu získáte připravené tabulky a on-line podporu lektorky.

JAK KURZ PROBÍHÁ

Po  uhrazení kurzu obdržíte všechny potřebné podklady k samostudiu ( videa, PDF manuály a tabulky ). S kyvadlem se tak v pohodlí domova seznámíte a zkusíte si napojování na Vyšší Já. Uděláte si první diagnostiku a seznámíte se s podrobným návodem jak úspěšně s kyvadlem pracovat. Níže na této stránce webu najdete odkazy, které slouží jako pozvánka k volné diskuzi ( budete-li potřebovat ). V on-line podpoře s vámi  lektorka probere případné dotazy a poradí v oblastech, kde budete potřebovat. U on-line schůzky není potřeba kamera.

TERMÍNY KURZU

Podklady ke kurzu ( videa a učební e-booky ) odesíláme v den přijetí platby.

Ke kurzu můžete využít on-line podporu lektorky, kde se můžete na cokoliv doptat.      Podpora je plánována v několika termínech, kde si  můžete  vybrat ten, který vám vyhovuje nebo se přihlásit k podpoře i opakovaně - budete-li mít další otázky.

ON-LINE PODPORA 

Kliknutím na odkaz níže se dostanete k přehledu on-line podpor. 


FORMA KURZU

Kurz je formou videa, kde se naučíme pracovat s tímto úžasným pomocníkem. Ukážeme si postupy a probereme teoretickou část. Součástí je konzultace s lektorem - která je dobrovolná pro případ, že se potřebujete na něco doptat nebo poradit.

Videa jsou srozumitelná a účastníka krok za krokem provedou teorií i praxí. Písemné texty jsou ve formátu PDF. 

Po absolvování tohoto kurzu bude každý schopen plnohodnotně kyvadlo používat!

Cena kurzu


Stávající cena: 999,- Kč     AKCE: 299,- Kč - omezená platnost

Meditace ZDARMA - minulé životy


Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou  po přijetí platby.DALŠÍ KURZY


Naši spokojení klienti

Jana V. 

Praha

Velice děkuji za krásný kurz kyvadla. Paní Petra vše krásně vysvětlila. Naprogramování funguje a s kyvadélkem si rozumím. 

Barbora Stejskalová


Mohu jen doporučit. Děkuji

Pavel Jelínek


Děkuji. Jen tak dál, držím pěsti a těším se na pokračovací kurz.

Jarmilka Novotná

Most

Prošla jsem jim mnoha kurzy od různých webů. Až techniky LVSJ jsem si rychle zamilovala protože prostě fungují! Děkuji a těším se na pokračování.

Jana Kazimourová

Zlín

Perfektně zpracované. Jen bych uvítala rychlejší frekvenci pokračovacích kurzů. No to jsem celá já :-) neumím čekat. Dámy děkuji a přeji hodně spokojených klientů.


PŘIDAT HODNOCENÍ MŮŽETE I VY. DĚKUJEME!