Práce s kyvadlem II.

POKRAČUJÍCÍ KURZ

Kurz práce s kyvadlem II. je určen pro absolventy prvního cyklu, kde se učíme správnému napojení se na své Vyšší Já, a tím využíváme tento potenciál z získávání přesných informací pomocí našeho terapeutického nástroje ( kyvadla ).

V pokračujícím cyklu se naučíme mnoho zajímavého a rozvineme tuto metodu do širších záběrů. Naučíme se vyhledávat nemoci, odvádět přivtělené duše a mnoho dalšího. Na základě přivtělených duší se také naučíme tyto entity rozeznat a pracovat s nimi.

UPOZORNĚNÍ: pokud máte o tento kurz zájem a nejste absolventem základního kurzu, nedoporučujeme tento kurz zakupovat. Mnoho návodů k používání kyvadla se rozchází. V tomto kurzu vycházíme z metody LVSJ  - terapeutické kyvadlo, a proto je nutné se naučit základní postupy.

OSNOVA KURZU

  • PRÁCE S NAŠÍ IMUNITOU
  • ČIŠTĚNÍ ZVÍŘAT
  • ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ VODY
  • PRÁCE S OSOBNÍMI VIBRACEMI
  • ODVÁDĚNÍ DUŠÍ POMOCÍ KYVADLA
  • PRÁCE S PŘIVTĚLENÝMI ENTITAMI
  • VITAMÍNY V TĚLE
  • LÉČENÉ BARVAMI
  • PŘÍČINY NAŠICH NEMOCÍ

POZNÁMKA: u přivtělených entit je tento kurz doplněn o širší teorii v oblasti: larvy, diskarnáti, neorganické bytosti, separáti, otisky apod.


INFORMACE KE KURZU

Kurz probíhá stejnou formou jako základní kurz kyvadla. 

Obdržíte učební videa, e-booky, tabulky a on-line podporu lektorů. 


TERMÍNY KURZU


Podklady ke kurzu ( videa a učební e-booky ) odesíláme v den přijetí platby.

Ke kurzu můžete využít on-line podporu lektorky, kde se můžete na cokoliv doptat. Podpora je plánována v několika termínech, kde si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje nebo se přihlásit k podpoře i opakovaně - budete-li mít další otázky.

ON-LINE PODPORA

Kliknutím na odkaz níže se dostanete k přehledu on-line podpor. 

PŘIDEJTE SE K NÁM A NAUČTE SE OVLÁDAT SVÉ KYVADLO NAMAXIMUM

Cena kurzu


Stávající cena: 999,- Kč                AKCE: 349,- Kč - omezená platnost

Meditace ZDARMA - minulé životy

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.