PRÁCE S ENERGIEMI

VIDEO KURZ S ON-LINE PODPOROU

Začínáme 10.9.2021

Přidejte se k nám...

S energiemi je schopen pracovat opravdu každý. Energie je základní složkou všeho v našem hmotném i nehmotném světě. Nabízí nám mnoho forem a možností k pozitivnímu využití v našem bytí. 

V tomto kurzu se naučíme tyto možnosti praktikovat v našich životech a staneme se mistry naší energie i energie kolem nás. 

V KURZU NAJDETE

  • VÍCE NEŽ PĚT HODIN VIDEO NAUKY
  • OBSÁHLÁ UČEDNÍ SKRIPTA
  • ON-LINE PODPORU V ŽIVÉM PŘENOSU
  • TÉMATICKÉ MEDITACE
  • A MNOHO DALŠÍHO

USUI REIKI

II. stupeň
Rozšiřuje stávající kanál, neboť Vám bude mimo jiné otevřen i páteřní kanál, čakry na rukou a chodidlech. Energie tak bude mnohem silnější čímž získáte schopnost mentálního ( dálkového přenosu ) energie a to do budoucnosti i minulosti. Budete léčit nemoci na úrovni příčin. Naučíte se uvolňovat blokády, karmické zátěže, vymazávat staré programy z podvědomí, rozbíjet negativní emoce a strachy. Techniky II. stupně jsou už velmi silné, což zkracuje léčení. Obsahuje 3 léčebné symboly a rozsáhlé učební materiály v PDF.

III. stupeň - Mistr/ léčitel
Bude Vám předáno dalších 20 symbolů. Díky čemuž se stanete mistry v oblasti léčení. Naučíte se uvolňovat další blokády, nabíjet různé předměty, odrušovat geopatogenní zóny, silně čistit místnosti. Léčit barevnou energií apod. Váš kanál bude rozšířen na nejvyšší možnou hranici - mistrovskou. Znásobí se také průtok samoléčení a léčení druhých. Zde se zasvěcuje celý čakrový systém. Opět získáte velice podrobné studijní materiály.

IV. stupeň - Mistr/ učitel
V tomto stupni obdržíte poslední dávku zasvěcovacích energií, která je potřeba k ukončení celé linie Reiki. Zaměříme se na výuku zasvěcovacích technik. Tento stupeň přináší velké změny v životě a znamená velký závazek. Plně žít Reiki, oddat se této energii, přistupovat ke všemu s bezpodmínečnou láskou a pochopením. Získáváte také mistrovský titul a oprávnění vyučovat a zasvěcovat další žáky. Doporučuji mít nejprve dlouhodobé zkušenosti s léčením a být plně rozhodnutý tento závazek převzít. Opět obdržíte obsáhlá učební skripta.

Součástí REIKI jsou  skripta a certifikát v PDF. Zasvěcení se provádí individuálně a jednotlivě. 


Kurz lze objednat samostatně nebo společně se zasvěcením LINIE REIKI. V rámci školy je zasvěcení ve snížené ceně. Při zájmu o zasvěcení, je tento systém žákovi předán v druhé lekci kurzu.

U zasvěcení Vám zašleme certifikát v PDF a učební skripta k tomuto systému.

TERMÍNY KURZU

1. LEKCE - 10.9.2021

2. LEKCE - 24.9.2021

3. LEKCE - 1.10. 2021

4. LEKCE - 15.10.2021

5. LEKCE - 29.10.2021

V průběhu kurzu bude vypsán termín on-line podpory, kde se spolu spojíme k zodpovězení různých dotazů.

CELÝ KURZ PROBÍHÁ FORMOU VIDEA S NEOMEZENOU PODPOROU PO DOBU TRVÁNÍ CELÉHO KURZU. 

CENA KURZU

CENA CELÉHO KURZU: 2.490,- Kč

Ke kurzu můžete zakoupit zasvěcení USUI REIKI II. za velmi zvýhodněnou cenu.

Iniciace USUI REIKI II. : původní cena 1.900,- Kč - AKCE 1.400,- Kč

V případě, že máte REIKI II. - můžete volit jiné zasvěcení USUI REIKI. 


Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.