KURZ PRÁCE S ČAKROVÝM SYSTÉMEM

Správná práce s čakrovým systémem patří k naprostým základům! 

Čakrový systém má na práci jednu z nejdůležitějších funkcí našeho těla. Svoji podstatou nás naše čakry udržují naživu a dodávají nám potřebnou energii k životu. Jejich funkce bývá v drtivé většině naší populace nějakým způsobem omezena a zpomalena. To má za následek nejen vznik nemocí fyzických, ale také psychických a duševních.

Každá naše základní čakra má ve své kompetenci jeden okruh energií, které přijímá a následně odvádí ven z těla. Těmito centry projevujeme svoji vůli, postoj k životu, zdraví a názorové hodnoty.

Pokud je něco, cokoliv v našich životech špatně nebo chybně, vždy v čakrách najdeme odpovědi a následně řešení. Vždyť tento systém je spojen s emocemi, které mohou být hluboko uložené a na první pohled neviditelné.

JE NA KAŽDÉM Z NÁS, JAK MOC ZODPOVĚDNĚ PEČUJE O SVOJI ENERGII A TÍM O SVÉ POSTAVENÍ V ŽIVOTĚ. 

ROZVRH KURZU

 • co jsou to čakry a jak fungují 
 • směry rotace čaker
 • barvy a umístění čaker a jejich vliv 
 • hlavní čakry a jejich význam/funkce
 • spojení čaker s meridiány
 • čakry a naše tělo
 • projevy správné funkce čaker
 • projevy špatné funkce čaker
 • uvedení čaker do vědomí
 • léčení a harmonizace čaker
 • meditace v rámci čakrového systému 

Čakry jsou energetická centra, která slouží k propojování veškeré energie, která vchází do těla a následně odchází. Dělíme je na 7 hlavních a asi 40 vedlejších, ale celkově se jich dá dopočítat kolem 88 ooo. Od roku 2012 se bavíme o 12ti základních čakrách, ale nyní zůstaneme u 7 hlavních, které všichni jistě známe.

Obvykle průměr čaker je 10 - 15 cm, ale při duchovní práci se mohou rozšířit a také zvýšit svoji vibraci. Vypadají jako okvětní lístky lotosu a neustále se otáčení. U žen se první čakra točí doleva a druhý doprava atd. U mužů se první čakra točí doprava a druhá doleva atd.. Tento otáčivý pohyb způsobuje to, že přední stranou těla nasáváme energii z okolí a zadní stranou těla energie odchází. Představit si to můžete jako přijímače energie z přední strany těla kde jakoby vcucneme tu energii a ze zadrní strany, tedy ze strany zad energii uvolňujeme. 

PŘIDEJTE SE K NÁM

OBJEDNÁVKA

CENA KURZU: 799,- Kč

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte podrobné informace na zadaný e-mail.