POSVÁTNÝ DECH


Zasvěcení do "Posvátného dechu" nás vrací zpět na počátek časů. Ještě dříve, než se kdokoliv z nás na Matce Zemi pohyboval, bylo toto místo místem "prvního dechu". Přivádí nás k místu, které bylo dlouho zapomenuto nebo zastrčeno v naší paměti, na místo, na kterém získáváme opět kontakt k našim posvátným písním a tancům a svou schopnost neléčit jen druhé a sami sebe, nýbrž stejně tak posílat uzdravení nejvnitřnějšímu jádru naší planety a tím se možná dostat blíže k odpovědím na otázky našeho srdce. 

Tento systém přesahuje fyzickou formu. V "Posvátném dechu" nejde o to, naučit se správné technice dechu, měl by ti ukázat, jak můžeš vidět a cítit srdeční ozvy Matky Země… a to vědění, že je živoucí. Dýchá a léčí nás. Vesmír a vše, co je na ní a pod ní (velká Matka Země), jde a leze, létá a co je nad ní (co má křídla, Otec Nebe, Pramatka Měsíc), jsou částí celkového plánu všech věcí. Toto vědění se musí stát v nás posvátným prostorem. Jde o dech spojení s Bohem/Bohyní. Pánem nad životem, dechem, smrtí a znovuzrozením. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 3.500 KČ