PETALIT

SÍLA PŘÍRODY

CHARAKTERISTIKA KAMENE

Je kamenem nového věku. Říká se mu také andělský kámen, protože usnadňuje komunikaci s andělskou říší. Díky svým čistým vysokým vibracím otevírá přístup ke kosmickému vědomí. Napomáhá duchovní očistě. Jedná se o ochranný kámen, který usnadňuje meditaci a naladění. Díky němu lze dosáhnout potřebné duchovní přeměny. Je užitečný při hojení dědičných rodinných potíží. Petalit je šamanský kámen. Zajišťuje bezpečné prostředí pro duchovní kontakt. Dokáže uzemňovat duchovní energii. Uklidňuje auru, otevírá krční a vyšší korunní čakru. Dokáže nás spojit s vyššími rovinami duchovního vědomí. Pomáhá s uvolněním negativní karmy a k odstranění různých entit z aury a duchovního těla. Pomáhá nám zpřetrhat svazující pouta. Dodává nám energii a i neustále zásobuje naše energetická centra.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ

Uvádí do rovnováhy systém žláz s vnitřní sekrecí a aktivuje trojitý ohřívač. Zároveň je užitečný i při léčbě AIDS a rakoviny. Blahodárně působí na buňky, oči, plíce a střeva. Tlumí svalové křeče.

OČISTA A NABÍJENÍ

Po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků. Nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle.