AKCE A PROJEKTY

Přidejte se k nám...

Na této stránce nabízíme různé AKČNÍ projekty, které mají omezenou platnost. 

PŘIDEJTE SE K NÁM

AKTUÁLNĚ V PROJEKTECH

- Zasvěcení SEICHIM 20.9.2021

SEICHIM I. - zasvěcení do této starobylé energie Egypta 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PŘIJMĚTE ZASVĚCENÍ DO ENERGETICKÉHO LÉČEBNÉHO SYSTÉMU SEICHIM
20.9.2021 

Seichim léčí velmi hluboké úrovně a celkově vyrovnává celé bytí každého z nás. Vyrovnává tělo a auru, léčí emoční bloky a pomáhá zvládnout hluboký vnitřní smutek. Pomáhá také léčit vnitřní hojnost a sebevědomí. Z těla odstraňuje toxiny a pomáhá léčit traumata z minulých životů. Seichim je překrásná cesta přístupu k energii velké Matky Země a k hlubší seberealizaci.

Seichim a Reiki pracují společně jako sjednocené posvátné léčení energii pro kompletní rovnováhu, harmonizaci, osobní psychické, emocionální, mentální a spirituální jednoty. Tato rozšiřuje individuální schopnosti vést více světla a lásky a ukotvení a uzemněni essence životní síly uvnitř jeho nebo jejího energetického systému. Možná budete cítit rozdílnou energii během používaní Seichim než během klasického reiki. Kde je reiki "velké bílé božské světlo". Seichim je potom duha - obě ze stejného místa, ale v obou případech je to rozdílná zkušenost.

Každý účastním obdrží učební manuály a symboly SEICHIM v PDF  certifikaci o zasvěcení.

Předpoklady i tomuto systému nejsou, může se zúčastnit kdokoliv. 

POČET ÚČASTNÍKŮ JE OMEZEN


Projekt je naplánován jako hromadná akce na 20.9.2021  od 21:00 do 22:00 hodin. Podrobné informace obdržíte na e-mail. Součástí je noční léčení SEICHIM. 

Zasvěcení provádí certifikovaný velmistr učitel.

K tomuto projektu záměrně vybíráme dané datum s ohledem na planetární vliv Měsíce. 

OBJEDNÁVKA VYBRANÉHO  PROJEKTU