PARTNERSKÉ VZTAHOVÉ SHODY

JAKÁ TÉMATA SPOLU MÁME...

Vztahové egregory porovnávají vztahy mezi partnery nebo jinými osobami, se kterými máme co dočinění. Dívka si například najde partnera a může si podle data narození zjistit, jestli spolu karmicky něco vyrovnávají. Stejným způsobem si můžeme porovnat vztahové egregory mezi rodiči a dětmi, mezi sourozenci, ale i mezi přáteli, spolupracovníky, nadřízenými atd.

Podle uvedených shod zjistíme, zda spolu vyrovnáme nějaké karmické zatížení nebo i základ toho, proč se setkáváme. Zda jde o přitažlivost, karmický závazek nebo dohodu.

Rozbor je vhodný pro všechny vztahy ať se jedná o vztahy, ať  partnerské, milenecké, rodinné nebo přátelské. Každý vztah je založen na nějakém působení a my můžeme díky tomuto rozboru zjistit, jaké máme společné úkoly, jaké máme společné cesty a z toho poznáme v jakých oblastech a proč mohou vznikat negativní aspekty. Co nemáme vyřešené nebo naučené. Vždyť ani na těchto stránkách nejste náhodou, něco Vás zavolalo, něco Vás přivedlo na myšlenku vztahových shod.

Rozbor detailně mapuje formy společných cest, které máte se svými blízkými.

Rozbor obsahuje podrobné vysvětlení a popis forem i číselných shod.

Tento rozbor nám nabízí detailní a přehledný vhled do vztahových oblastí a díky němu můžeme vzájemně lépe fungovat. Vyvarovat se jistým okruhům nebo lépe pochopit své vzorce i vzorce druhé osoby. 

OBJEDNÁVKA ROZBORU

VZTAHOVÉ SHODY

CENA: 399,- Kč

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební informace na zadaný e-mail. Rozbor zpracujeme do 7-mi dní.