PARTNERSKÉ VZTAHOVÉ SHODY

JAKÁ TÉMATA SPOLU MÁME...

JAKÁ SPOLEČNÁ TÉMATA MÁTE S RODINOU A LIDMI KOLEM SEBE

Vztahové shody porovnávají vztahy mezi osobami ( rodina, přátelé, partneři, spolupracovníci, apod. ). Určují jaká témata vybranou dvojici konfrontují ke společnému poznání a pochopení. 

CO SE Z ROZBORU DOZVÍM

Rozbor detailně mapuje témata dvou lidí. Jsou to témata, která nám ukazují, proč se dva dotyční lidé potkali. Co mají spolu řešit. V jakých oblastech se mají od sebe vzájemně učit a co si mají předat.

Dále si ujasníme na jakém principu se Vaše duše potkali. Zda se jedná o magnetickou nebo osudovou přitažlivost. Zda ve spojení působí karmické vazby nebo dohoda duší.

Rozbor nám ukazuje, co nás spojuje, kde můžeme prožívat omezující limity spojení nebo se něco naučit.

Rozbor je vhodný naprosto pro všechny vztahy, ve kterých toužíme po poznání vzájemných vazeb.

Když potkám někoho, s kým navážu nějaký vztah ( partnerský, pracovní, apod. ), pak byl tento člověk do mého života přitažen, aby mi něco dal - možná lekci nebo pochopení, možná celoživotní pouto, ale i chvilkové setkání. Tyto formy jsou zásadní a pokud je znám, dokáži se správně uchopit.

MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby rozbor v PDF vyhotovíme do 10ti dní a odešleme na zadaný e-mail.

CENA ROZBORU: 399,- Kč


OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.