Paralelní životy 

Paralelními životy jsou myšleny ty, které právě teď existují souběžně s vaším nynějším životem. Jsou svými zrcadlovými odrazy s malými rozdílnými "deformacemi", přičemž z jednoho zrcadla občas přeskočí odraz světla či obrazu do vaší nynější existence (zobrazeno tečkovanou čárou). Tím dochází k negativním vlivům na vaše bytí. Proto musíme vždy uzavírat brány a cesty, kterými tyto energie mohou pronikat do ostatních životů v paralele.

Co jsou paralelní životy?

Paralelní životy jsou životy, které duše žije současně. Každý z nás je duchovní bytost, která se může najednou vyskytovat v několika tělech - tj. v životech, které žije z našeho pohledu současně. Náš pohled je ale jiný, než pohled esoteriky. Duše v podstatě žije a hlavně: pro duši není problém vyskytovat se na několika úrovních, takže to zvládá.

Problém ale je, pokud tyto paralelní životy nejsou dobře uzavřené a tzv."pronikají" do současného života. Tím nám narušují rovnováhu - a naše duše si pak řeší (i v tomto našem životě a těle) jiné úkoly, které má jinde. Je tedy potřeba paralelní životy uzavřít tak, aby nepronikaly do života současného.

O KURZU

Jedná se o volné pokračování kyvadla LSVJ. Kurz obsahuje písemné manuály a tabulky. Ke kurzu je také ON-LINE podpora. 

Ke kurzu pravidelně vypisujeme on-line podpory, kam se můžete přihlásit potřebujete-li se cokoliv doptat nebo ujasnit. Přihlášení je možné i opakovaně.  

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.
CENA KURZU  - 690,- Kč