Náramek s Unakitem a Křišťálem

Krásný náramek s Unakitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Unakitu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

UNAKIT

Unakit je kamenem vizí a extází. Uvádí do rovnováhy city s duchovnem. Pokud se položí na třetí oko, otevírá jej a umožňuje vyvolání vizí duchovního zraku. Zajišťuje uzemnění. Vhodný k meditacím. Slouží i k věštění. Přináší konejšivou a citlivou energii. Pohlcuje elektromagnetické záření. Umožňuje znovuzrození a přináší jasný vhled do minulosti, objasňující příčiny zablokování. Odstraňuje překážky bránící v duchovním růstu. Pomáhá při léčbě minulých životů. 

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč