Náramek s Opálem a Křišťálem

Krásný náramek s Opálem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Opálu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH: 

OPÁL

Opál je citlivý kámen s jemnými vibracemi. Zpřístupňuje kosmické vědomí a probouzí duševní a mystické vize. Podněcuje originální a dynamické síly. Napomáhá k nalezení skutečného Já. Dokáže pohlcovat i vysílat. Přijímá myšlenky a pocity z okolí, zesiluje je a vrací ke zdroji. Je to karmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme se nám vrátí. Je to ochranný kámen. Lze jej použít pokud se chystáme na nebezpečné místo, protože nás učiní neviditelnými pro okolí (je potřeba je správně naprogramovat). Používají ho i šamani na své duchovní cesty. Zesiluje náš charakter a vlastnosti tak, aby se mohly přetransformovat. Povzbuzuje umělecké sklony. Je spojován s láskou a vášní, s touhou a erotikou. Zesiluje city a uvolňuje zábrany. Působí jako stabilizující prvek citů. Ukazuje nám jaký byl náš citový stav v minulých životech a učí nás odpovědnosti. Učí nás odpovědnost za to, co cítíme. Podněcuje pozitivní city. Vyvolává věrnost, loajalitu.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč