Náramek s Rubínem a Křišťálem

Krásný náramek s Rubínem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Rubínu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

RUBÍN

Rubín je kámen, který souvisí s energií. Vnáší do života rázný přístup. Dodává energii a rovnováhu. Podněcuje vášnivou touhu žít. Zlepšuje motivaci a směruje nás k realistickým cílům. Podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Je štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Vyvolává pozitivně laděné sny. Je kamenem hojnosti a bohatství. Na duševní úrovni zastavuje zlost a negativní energie, aby je mohl proměnit v opak. Odstraňuje nám z cesty vše negativní. Je dynamickým vůdcem. Napomáhá mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyššího vědomí a koncentrace. Díky svému ochrannému účinku nás chrání během hádek a střetů. Podněcuje touhy a nadšení. Podporuje potřebu stýkat se s lidmi a vyvolává sexuální aktivitu. Pomáhá překonávat vyčerpání a letargii.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč