Náramek s Prehnitem a Křišťálem

Krásný náramek s Prehnitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Prehnitu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

PREHNIT

Prehnit je kamenem nepodmíněné lásky a současně i krystalem, který dokáže léčit léčitele. Zvyšuje vytváření vizuálních představ a navozuje stav hluboké meditace. Při meditaci se s tímto kamenem dostanete do kontaktu s vesmírným energetickým polem. Navazuje spojení s archandělem Rafaelem a dalšími bytostmi. Zvyšuje jasnovidecké schopnosti a umění prozkoumat vlastní nitro. Naladí nás na božskou energii. Je užitečný při tvorbě ochranných hranic, protože dokáže harmonizovat okolní prostředí. Podporuje schopnost zbavit se všeho, co nepotřebujeme a správně uspořádat to, co jsme si ponechali. S jeho pomocí najdeme víru v moc universa a duše začne znovu věřit v projev božství. Potlačuje noční můry, fobie a utkvělé obavy. Pomáhá účinkovat na karmické příčiny situací. Blahodárně působí na hyperaktivní děti.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

279,00 Kč