Náramek se Slunečním kamenem a Křišťálem

Krásný náramek se Slunečním kamenem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Slunečního kamene, přesto vyzařuje vlastní energii. 

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

SLUNEČNÍ KÁMEN

Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice. Pokud náš život ztratí příjemnější tvář, dokáže nám ji vrátit a pomůže nabrat nové síly. Čistí všechny čakry. Přináší světlo, lehkost, novou energii a umožňuje, aby se naše Já rozzářilo. Je spojován s vlídnými božstvy a příznivým osudem. Velmi dobře funguje při odstraňování bloků v našich čakrách a auře. Je vhodný k meditaci a spojení se se světlem a léčivou silou Slunce. Sluneční kámen oplácí lásku a přízeň našim blízkým, ale současně působí na zpřetrhání pout, kde nás naši blízcí mohou vysávat například tím, že nás chtějí mít pouze pro sebe. Potlačuje závislosti a napomáhá schopnosti řídit svůj život. Dodává nám sílu říkat ne, pokud jdeme za naše hranice. Potlačuje deprese a zahání chmury. Mimořádně účinně funguje ve chvílích temných nálad vyvolaných střídáním ročního období. Prosvětluje tmu dlouhých zim. Odstraňuje zábrany a potíže. Zahání pocit selhání a zvyšuje vědomí vlastní ceny i sebedůvěru. Vyvolává optimismus a nadšení. Položením na solar plexu, dokáže vynést na světlo hluboce potlačené city a přetvořit je.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.


279,00 Kč