Náramek s Magnezitem a Křišťálem

Krásný náramek s Magnezitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Magnezitem, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

MAGNEZIT

Magnezit přináší hluboký klid k meditaci a uvolnění. Položený na třetí oko usnadňuje vyvolání vizualizací. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce, včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začneme přijímat lásku druhých. Pomáhá v situacích, kdy jsou vztahy s jinými lidmi problematické. Pomáhá nám se cítit v harmonii a klidu. Podněcuje abychom byli tací, jací skutečně jsme. Přivádí na povrch sebeklamy. Pomáhá rozpoznat naše myšlenky a pocity u jejich kořenů. Zavádí nás v případě potřeby do minulých životů. Vyvolává naladění do dalšího života. Má silný vliv na mysl. Uvádí do souladu mozkové hemisféry. Pomáhá aplikovat naše myšlenky do praxe. Má uklidňující vliv na naše city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Podporuje nás při nervozitě.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč