Náramek s Lrimarem a Křišťálem

Krásný náramek s Larimarem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Larimaru, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

LARIMAR

Nadpozemský larimar je nedávno objevený a je jediným kamenem otevírající vstup do nových dimenzí při evoluci Země. Kámen, který pochází z Atlantidy. Vyzařuje lásku a přináší klid a vyrovnanost. Umožňuje hluboké meditace a přirozenou cestou zvyšuje úroveň uvědomění. Uvádí tělo i duši do harmonie s novými vibracemi. Odstraňuje falešné hranice omezující duchovní Já. Funguje jako průvodce po pravé cestě životem. Umožňuje spojení s anděly a s dalšími světy. Je nám spřízněnou duší a průvodcem. Dokáže vyléčit šrámy předcházejících vztahů a stará srdeční traumata. Odbourává naše chování, kterým si sami škodíme. Odstraňuje pocity viny a strach. Přináší klidné a jasné uvažování. Do citového života vnáší klid a vyrovnanost. Funguje jako prostředek proti citovým extrémům. Napojuje nás na dětskou energii hravosti. Jako léčivý kámen nás spojuje s matkou zemí a obnovuje naše spojení s přírodou. Ruší geopatogenní zóny. Odvádí přivtělené entity.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

279,00 Kč