Náramek s Lepidolitem a Křišťálem

Krásný náramek s Lepidolitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Lepidolitu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

LEPIDOLIT

Lepodolit odstraňuje elektromagnetické znečištění. Lepodolit vždy trvá na tom, že bude použit pouze k dosažení nejvyššího dobra. Odstraňuje všechno negativní. Aktivuje a otevírá krčí čakru, třetí oko a korunní čakru. Pročišťuje zablokování a přináší vesmírnou moudrost. Pomáhá při šamanských a duchovních cestách. Zprostředkovává přístup k záznamům akáši. Dokáže nás v životě posouvat dopředu. Mírní stres a deprese. Potlačuje utkvělé myšlenky a překonává nespavost. Obsahuje lithium a pomáhá při výkyvech nálad, návalů strachu nebo paniky. Překonává duševní závislosti včetně anorexie. Jako kámen přechodu proměňuje staré duševní vzory a způsoby chování. Vede k nezávislosti. Urychluje rozhodování. Podněcuje intelektuální a analytické soustředění. Soustřeďuje na to, co je skutečně důležité. V citovém životě umožňuje setrvávat ve vlastním prostoru, kam nesahá vliv ostatních. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

279,00 Kč