Náramek s Růženínem, Magnezitem a Granátem

Krásný náramek s Růženínem, Magnezitem a Granátem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Je symbolem lásky. 

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH: 

RŮŽENÍN

Růženín je kamenem nepodmínečné lásky a nekonečného míru. Jedná se o nejdůležitější krystal pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních a vnáší do něj vnitřní hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující a tišící účinek. Slouží v době traumat a krizí. Přivádí nám do životní cesty lásku po které toužíme. V existujících vztazích obnovuje důvěru , harmonii a podněcuje k projevům nezištné lásky. Odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytné změny. Zdolává krize středního věku. Přináší citlivost a vše krásné. Je nejlepším léčitelem citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce, které emocionálně přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání. Při ztrátě partnera, uleví smutku. Učí nás milovat samy sebe a vdechuje nám nový život. Vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

MAGNEZIT

Magnezit přináší hluboký klid k meditaci a uvolnění. Položený na třetí oko usnadňuje vyvolání vizualizací. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce, včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začneme přijímat lásku druhých. Pomáhá v situacích, kdy jsou vztahy s jinými lidmi problematické. Pomáhá nám se cítit v harmonii a klidu. Podněcuje abychom byli tací, jací skutečně jsme. Přivádí na povrch sebeklamy. Pomáhá rozpoznat naše myšlenky a pocity u jejich kořenů. Zavádí nás v případě potřeby do minulých životů. Vyvolává naladění do dalšího života. Má silný vliv na mysl. Uvádí do souladu mozkové hemisféry. Pomáhá aplikovat naše myšlenky do praxe. Má uklidňující vliv na naše city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Podporuje nás při nervozitě.

GRANÁT

Granát je kámen se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii. Dokáže varovat před blížícím se nebezpečím a nosí je jako ochranný amulet. Povzbuzuje lásku a oddanost. Udržuje v rovnováze sexuální touhu a dokáže napravit citovou disharmonii. Podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Červený granát probouzí sílu kundalíni. Pomáhá při krizích, kdy se nám život hroutí na kusy a mění se v řadu nekonečných traumat. Dodává odvahu a naději. Dokáže vyvolat vzpomínky na minulé životy. Aktivuje činnost dalších krystalů. Pod vlivem granátu se krize mění ve výzvu. Přináší štěstí v obchodních oblastech. Pomáhá překonat odpor a vnitřní zábrany. Otevírá srdce a zvyšuje sebedůvěru.

259,00 Kč