Náramek s Karneolem a Křišťálem

Krásný náramek s Karneolem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Karneolu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

KARNEOL

Karneol uzemňuje a ukotvuje v současné realitě. Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Obnovuje vitalitu, motivaci a stimuluje tvořivé schopnosti. Je vhodný při dramatických situacích. Čistí jiné kameny. Propůjčuje schopnost vyrovnat se s cyklem života a zahání strach ze smrti. Používal se k ochraně mrtvých na jejich poslední cestě. Dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu v povolání. Překonává závislosti všeho druhu. Pomůže nám získat sebevědomí a sebehodnotu. Dodává sílu. Přináší jasné vnímání světa. Při meditaci odstraňuje rušivé myšlenky. Přináší koncentraci. Je mocným ochráncem před závistí, vztekem a zlobou. Brání vzniku negativních citů, jenž nahrazuje láskou.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč