Náramek s Kalcitem a Křišťálem

Krásný náramek s Kalcitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Kalcitu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

KALCIT

Kalcit je účinný zesilovač a čistič energie. Z těla odstraňuje nečinnou energii. Kalcit urychluje náš vývoj a růst. Napomáhá přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologických schopností. Umožňuje duši, aby si po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálních cest. Spojuje cit a rozum. Vytváří emoční inteligenci. Pomáhá při lenosti a dodává energii. Uklidňuje mysl, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Povzbuzuje paměť. Proměňuje myšlenky v činy. Vhodný ke studiu. Uvádí do rovnováhy citové napětí. Zvyšuje sebedůvěru a pomáhá překonávat nezdary. Pročišťuje všechny čakry. Jeho specifické účinky jsou dále pak dle určitých druhů (barev).

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč