Náramek s Jadeitem a Křišťálem

Krásný náramek s Jadeitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Jadeitu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

JADEIT

Jadeit je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Jadeit je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého majitele mimo nebezpečí a vnáší do života harmonii. Přitahuje štěstí a přátelství. Stabilizuje osobnost a uvádí duši do souladu s tělem. Přináší soběstačnost. Dokáže odhalit negativní myšlenky a uklidňuje mysl. Podněcuje zrod nových myšlenek. Napomáhá uvolnění emocí. Dodává odvahu projevit, kým ve skutečnosti jsme. Pomáhá poznat sami sebe jako duchovní bytost naplňující lidský úkol.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč