Náramek s Fluoritem a Křišťálem

Krásný náramek s Fluoritem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Fluoritu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

FLUORIT

Fluorit je obdařen silnou ochranou mocí, zejména na duchovní úrovni. Pomáhá rozeznat, kdy se v našem nitru snaží projevit cizí vlivy. Dokáže zastavit působení psychické manipulace. Pročišťuje a stabilizuje auru. Funguje proti elektromagnetickému působení. Blokuje geopatogenní zóny. Čistí v těle vše, co není v pořádku. Jedná se o nejsilnější krystal pokud jde o překonávání jakéhokoliv nesouladu v těle. Uzemňuje a vstřebává duchovní energii, proto můžeme dosáhnout k rychlému duchovnímu probuzení. Pomáhá soustředit mysl a spojit ji s universem. Stmeluje skupiny lidí. Na všech úrovních souvisí s pokrokem a dodává řád. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost i duševní koordinaci. Odstraňuje utkvělé představy, iluze a odhaluje pravdu. Výborně pomáhá při učení. Ve vztazích učí důležitosti rovnováhy.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč