Náramek s Citrínem a Křišťálem

Krásný náramek s Citrínem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Citrínu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

CITRÍN

Velmi mocný kámen symbolizující pohodu, mírnost, laskavost a teplo domova. Pomáhá nám ovládat emoce a uvolňuje naše myšlení. Do běžného každodenního života nám vnáší klid, svěžest a bezpečí. Vyrovnává vyšší a nižší vědomí tak, že podporuje smysl po účasti na veřejném dění, ale také posiluje touhu poznávat naše vnitřní Já. Dodává nám svojí energií odvahu a podporuje naše rozhodování. Silně podporuje naší intuici a kreativitu. Dodává nám odvahu a pomáhá najít v chybných situacích nové cesty. Je s námi když potřebujeme překonat strach a nejistotu. Veden nás k vnitřnímu klidu a vyrovnanosti. Je též kamenem štěstí, blahobytu a hojnosti. Velmi se hodí jako talisman starším lidem, kde je ochraňuje a dodává potřebnou energii. Funguje jako čistič. Aktivuje korunní čakru a intuici. Čistí čakry a auru.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

279,00 Kč