Náramek s Bronzitem a Křišťálem

Krásný náramek s Bronzitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Bronzitu, přesto vyzařuje vlastní energii. Silně ochranný.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH: 

BRONZIT

Představuje jednoduchost bytí. Vyvolává naprostý klid. Je účinný proti kletbám a jako ochránce. Odvrací zpět negativní myšlenky a přání nemoci - prokletí a zaklínadla směřuje zpět ke zdroji, a to výrazně a zesíleně. Chrání nás před potížemi tím, že odvrací. Okamžitě zastavuje negativní působení. Velmi dobře spolupracuje s černým turmalínem. Posiluje soudnost bez předsudků a podporuje odhodlání. Je ochranný kámen, který nám pomůže, když se cítíme bezmocní a sevření. Překonává stres a odvrací zarputilost. Učí jak jít s proudem božské vůle.

KŘIŠŤÁL

Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč