Náramek s Apatitem a Křišťálem

Krásný náramek s Lepidolitem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Lepidolitu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

APATIT

Představuje vztyčný bod mezi vědomím a hmotou. Je to kámen, který podporuje touhu pro službu druhým. Je naladěný na budoucnost, přesto dokáže spojovat člověka s minulými životy. Je zdrojem psychických darů a duchovního naladění. Prohlubuje meditaci a probouzí hadí sílu kundalini. Napomáhá komunikaci a sebevyjádření. Vyvolává otevřenost a otevřené jednání. Potlačuje lhostejnost a nepřátelství. Odstraňuje negativní postoje a pomáhá autistickým dětem. Povzbuzuje tvůrčí schopnost a intelekt. Pročišťuje zmatky a spory. Vědomě otevírá cestu pravdě. Tiší lítost, apatii a zlost. Snižuje podrážděnost a překonává citová vyčerpání. Odstraňuje zklamání a podporuje vášeň. Uvolňuje energii kořenové čakry.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

279,00 Kč