Náramek s Achátem a Křišťálem

Krásný náramek s Achátem a Křišťálem. Doplněný o lávové korálky a dekoraci. Křišťál zde posiluje energii Achátu, přesto vyzařuje vlastní energii.

Náramky z naší dílny jsou energeticky očištěny a posíleny energií REIKI.

Univerzální velikost. Expedujeme do 24 hodin.

PŘEČTĚTE SI O POUŽITÝCH KAMENECH:

ACHÁT

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který nám dává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Pomáhá k soustředění a stabilizaci tělesné energie. Dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang. Tento kámen sice působí pomalu při uklidňování, ale za to poskytuje velkou sílu. Jeho mnohonásobné vrstvy dokážou vynést na světlo dosud ukryté informace. Napomáhá majiteli k přijetí sama sebe a podporuje sebedůvěru. Posiluje schopnost soustředění a analýzy. Dodává nám také sílu, abychom byli k sobě upřímní. Pomáhá překonávat zahořklost a vnitřní zlobu. Posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Otevírá cestu ke kolektivní moudrosti a poznání jednoty. Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

KŘIŠŤÁL

Křišťál je průzračná odrůda křemene a zároveň jeden z nejrozšířenějších minerálů. Může být prorostlý rutilovými jehlicemi, kdy se tomuto uskupení říká "léčitel", může být prorostlý turmalínem, či pyritem. Symbolizuje čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu a prozření. Křišťál nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek. Působí, jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. Dodává životní rovnováhu, posiluje naší energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný, jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Působí proti přecitlivělosti a nočním můrám.

259,00 Kč