OSOBNÍ MĚSÍČNÍ PREDIKCE

www.skolavzestupu.cz

Nechte si vyhotovit osobní predikci, která je zpracována dle jména a data narození klienta. Jedná se tedy o individuální a přesné výklady pro daný měsíc. Můžete tak využít spektrum predikcí, které Vám dají kompletní měsíční přehled. 

Vše je v pohybu a nikdy se nic nezastaví. Stejně tak energie, které jsou kolem nás nebo součástí našeho těla, jsou pohyblivé. Jednou se nám daří a podruhé třeba zase ne. Toto vše je součástí našeho života. Známe-li přesné energie, které se nás úzce týkají, můžeme pak být nejen lépe připraveni na různé situace, ale také můžeme využít své tvůrčí síly naplno, nebo minimalizovat dopad nepříznivých situací. Predikce můžete využít jednorázově nebo opakovaně na každý měsíc. 


OSOBNÍ PREDIKCE SE VYHOTUVUJÍ VŽDY NA MĚSÍC DOPŘEDU. NYNÍ MŮŽETE AŽ DO 25.7.2023 OBJEDNAT SVŮJ ROZBOR PRO MĚSÍC ČERVENEC 2023. ROZBOR OBDRŽÍTE 31.7.2023. 

OSOBNÍ PREDIKCE ZÁKLADNÍ


Připravte se na následující měsíc, kde můžete využít zmapované energie, které se kolem Vás budou pohybovat. Připravte se na nadcházející novoluní a úplněk, kde můžete magicky zapůsobit ve svůj prospěch. Také otázkou zdraví se zde budeme zabývat a dozvíte se, jak posílit svůj organismus a vitalitu. Výklad karet upozorní na příznivé i nepříznivé oblasti ve Vašem životě.

= OSOBNÍ NUMEROLOGICKÝ VÝKLAD =

Osobní numerologický výklad pro daný měsíc. Dozvíte se, jaké energie během daného měsíce na vás budou působit a jak jejich pomocí můžete efektivně tvořit. .

= VÝKLAD KARET =

Osobní výklad karet, který poukazuje na měsíční predikci z pohledu Tarotu a Mariáše. Čemu se věnovat a kde si dát pozor.

= ZDRVOTNÍ VÝKLAD KARET = 

Osobní výklad pro oblast zdraví včetně doporučení, která zdraví podporují. Na co si dát pozor, které orgány jsou oslabeny a proč. 

= ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ =

Andělský vzkaz pro daný měsíc. Afirmace andělských energií přímo pro Vás.

= RITUÁL ÚPLNĚK =

Rituál a magie vhodná k danému úplňku. Obdržíte informace k úplňku a přesný postup rituálu.

= RITUÁL NOVOLUNÍ =

Rituál a magie vhodná k danému novoluní. Obdržíte informace k novoluní a přesný postup rituálu.

= SLEVOVÝ POUKAZ =

Slevový měsíční poukaz na vybrané produkty. Sleva ve výši 10% platí na všechny kurzy a zasvěcení. 

TOTO VŠE POUZE 499 Kč


OSOBNÍ PREDIKCE ROZŠÍŘENÁ


Nastartujte nový měsíc očistou čaker, energetickou harmonizací a léčením možných disharmonií v těle. Posilte své zdraví a kondici vhodnou stravou a dalšími doporučeními. Připravte se na následující novoluní a úplněk, kde můžete magicky zapůsobit ve svůj prospěch, z rozboru se dozvíte jak. Buďte připraveni na situace, které mohou v daném měsíci přijít a využijte energie, které Vám budou přát. 

= OSOBNÍ NUMEROLOGICKÝ VÝKLAD =

Osobní numerologický výklad pro daný měsíc. Dozvíte se, jaké energie během daného měsíce na vás budou působit a jak jejich pomocí můžete efektivně tvořit.  

= VÝKLAD KARET =

Osobní výklad karet, který poukazuje na měsíční predikci z pohledu Tarotu a Mariáše. Čemu se věnovat a kde si dát pozor.

= ZDRVOTNÍ VÝKLAD KARET =

Osobní výklad pro oblast zdraví včetně doporučení, která zdraví podporují. Na co si dát pozor, které orgány jsou oslabeny a proč.

= ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ =

Andělský vzkaz pro daný měsíc. Afirmace andělských energií přímo pro Vás. 

= RITUÁL ÚPLNĚK =

Rituál a magie vhodná k danému úplňku. Obdržíte informace k úplňku a přesný postup rituálu. 

= RITUÁL NOVOLUNÍ =

Rituál a magie vhodná k danému novoluní. Obdržíte informace k novoluní a přesný postup rituálu.

= ČIŠTĚNÍ ČAKROVÉHO SYSTÉMU =

Kompletní čištění a harmonizace čakrového systému včetně aury těla. Čištění a harmonizace probíhá 28.6.2023 v nočních hodinách a není třeba žádné přípravy. Diagnostiku obdržíte v rozboru.

= ENERGETICKÁ HARMONIZACE A LÉČENÍ =

Dálkové léčení probíhá 30.6.2023 v nočních hodinách, kde není potřeba speciálních příprav. Doporučuje se lehká strava, omezit alkohol a dopřát si přes spaním vanu se solí. 

= SLEVOVÝ POUKAZ =

Slevový měsíční poukaz na vybrané produkty. Poukaz ve výši 15% platí na všechny kurzy a zasvěcení. 

TOTO VŠE POUZE 799 Kč