ONLINE VÝKLADY KARET BEZ ČEKÁNÍ


JSEM ONLINE

NAPIŠTE MI NA CHAT
Ráda pro Vás vyhotovím výklad karet v otázkách, které si pokládáte. K této práci používám mariášové karty, které mi dají širší rozhled nad situací, poté výklad doplním TAROTEM, který je detailnější. Výsledkem je perfektní výklad a spokojený klient.

Výklady probíhají prostřednictvím chatu. Můžete si vybrat ze dvou časových horizontů výkladů nebo výklady na každý den či týden. Napište mi na CHAT. 

Každý výklad karet je nutné považovat za vhled do situace, kterou řešíte. Tato mapa má především za úkol to, ukázat nám v jaké situaci se nacházíme a naším úkolem zase je, snažit se dané situaci porozumět. 

Výkladu karet se věnuji 20 let, kde jsem si dávala pauzičky a mezitím budovala zázemí Školy Vzestupu. Možná mě znáte z již ukončeného webu ( anabella.web ), kde jsem před několika lety aktivně fungovala. Web byl ukončen a nahrazen Školou Vzestupu. 


OTÁZKY A ODPOVĚDI K VÝKLADŮM

JAK VÝKLAD OBJEDNAT

Klikněte na ikonku chatu a napište mi jaký výklad si přejete objednat. Vyčkejte až Vám výklad potvrdím a poté proveďte platbu. Po přijetí platby se dáme do výkladu.

JAK VÝKLAD UHRADIT

Můžete jednoduše načíst ve svém bankovnictví QR kód u vybraného výkladu. Nebo ručně zadat platbu na účet: 2332629015/3030, variabilní symbol není nutné zadávat. Platbu eviduji dle jména odesílatele. Hradíte-li výklad z účtu další osoby, zadejte do poznámky své jméno. 

JAK VÝKLAD PROBÍHÁ

Domluvíme si čas výkladu a po celou dobu se Vám budu věnovat. Výklad i doplňující otázky probíhají formou chatu.

ZA JAK DLOUHO VÝKLAD OBDRŽÍM

Po přijetí platby se výkladu věnuji co nejdříve. Zpravidla ve stejný den. Přesný čas si domluvíme. Je potřeba brát v potaz i to, že před Vámi mohou být objednaní další klienti.

JAKÉ ÚDAJE JSOU POTŘEBA K VÝKLADU

K výkladu potřebuji znát jméno a datum narození tazatele. Ptáte-li se na další osoby, je potřeba doložit jména a data narození.

Uhrazením výkladu souhlasíte i obchodními podmínkami.

NA CO SE MOHU PTÁT

Na všechny otázky, které Vás trápí nebo zajímají. Tazatel by vždy měl mít k položené otázce nějaký vztah. Tedy, neptat se na další osoby ve smyslu: Jak dopadne jeho vztah? Rozejde se s ní? ....

NA CO SE PTÁT NEMOHU

Na vztahy a situace dalších lidí. Vyjma vlastních dětí nad 15 let. Na čísla do sportky a další podobně nevhodné.

CO KDYŽ NEBUDE STAČIT ČAS

Nelpím na přesných minutách. Po vypršení času se chat určitě nevypne. Vždy dořešíme danou věc. Ale je potřeba mít na mysli i to, že mohou na svůj výklad čekat další klienti. Bude-li to potřeba, můžete si doobjednat další výklad.

DALŠÍ MOŽNOSTI VÝKLADU

V současné době nenabízím jiné formy výkladů ( e-mail, osobně ). Výkladům se věnuji ve volném čase nebo při méně náročné práci, kterou zastupuji v rámci Školy Vzestupu.

KDY VÝKLAD NEVYPRACUJI

Dobře vím, že práce s kartami sebou nese úskalí, kde se setkáváme s lidmi, kteří mají v úvaze, že kartářství je dar, čímž by měl být poskytován zdarma. Nepracuji s lidmi, kteří ve svém chování projevují neakceptovatelné prvky vyjadřování ( drzost, sprostá slova, urážky, atakování apod. - okamžitě blokuji ). Na těchto stránkách je TAROT považován na duchovní nauku o tom, jak poznat sama sebe. 

VÝKLADY ZDARMA

Výklady zdarma nenabízím. Však připravila jsem POSELSTVÍ, které si můžete libovolně vybírat. Tato poselství neustále rozšiřuji. Nenahrazuje však osobní výklad.

ŠKOLA TAROTU A MARIÁŠE

Prostřednictvím kurzů, které jsem sestavila, se může TAROT naučit každý. Nahlédnout můžete i do mariášek

NEMŮŽETE-LI CHATOVAT, NAPIŠTE MI: 💌skolavzestupu@seznam.cz