ON-LINE PODPORY

Ke všem video kurzům nabízíme ON-LINE podpory, kde se můžete přímo spojit v živém vysílání s lektorkou. Tato služba je nabízena pro všechny žáky, kteří potřebují cokoliv dovysvětlit nebo se chtějí na něco zeptat a poradit. 

K podpoře se může přihlásit každý, kdo má zakoupený libovolný kurz a to opakovaně. Pokud nestihnete on-line podporu, nevadí protože se můžete přihlásit příště. Přihlášení je také možné opakovaně.

!! SNAŽÍME SE DÁT SVÝM ŽÁKŮM MAXIMUM !!ON-LINE PODPORY SE VZTAHUJÍ KE KURZŮM:

Práce s kyvadlem I., II. a III. 

Kyvadlo LSVJ I. a II.

Kurz léčení pro každého

Aktivace 3. oka

Duchovní průvodci

Kliknutím na uvedený odkaz se v daný termín a čas dostanete do živého vysílání k on-line podpoře s lektorkou. Prosíme o včasné přihlášení. Poslední vstup k podporám je schválen  nejpozději ve 20:30 hodin.

PODPORY POSTUPNĚ DOPISUJEME

PRINCIP ON-LINE PODPORY

Svým žákům se snažíme dát maximum, ale není v našich silách odpovídat na zdlouhavé písemné dotazy, kde se i některé věci špatně vysvětlují. Proto nabízíme pravidelné živé vysílání, kde můžete přímo s lektorkou případné dotazy probrat osobně nebo je zadat připraveným chatem, který se lektorce zobrazí.

Od září 2021 jsou všechny podpory sjednoceny do jedné. Proto v podporách budeme probírat všechny dotazy k výše uvedeným kurzům. 

Podpory se můžete zúčastnit i v případě, že nemáte konkrétní dotaz, a jen si rádi poslechnete dotazy ostatních. 

Těšíme se na Vás!