OCHRANA-KLETBY-ŠTÍT

SÍLA PŘÍRODY

V této kategorii najdete krystaly, šperky a další předměty, které se vyznačují tématem OCHRANA, KLETBY, ŠTÍT, OČISTA A NEMOCI.


Krystaly v daném tématu - ochrana, kletby a štít, vibrují v uvedených energiích. To znamená, že svému majiteli dokáží svoji energetickou silou zvýšit energii přitažlivosti v aurických tělech, kde výrazně podporují tyto energie a zvyšují dosažení záměru.

Krystaly nás podporují v tom, čeho si přejeme dosáhnout nebo na čem chceme s jejich pomocí pracovat. Pokud se jejich síle otevřeme, pak může být tato síla enormní.

Produkty v této sekci zajišťují svému nositeli ochranu před energetickými útoky všeho druhu. Chrání před uřknutím, kletbami i uhranutím. Nedovolí dosednutí negativních vlivů do naší životní energie, neboť vše zlé okamžitě odvrací. 

Kategorie