POJĎTE S NÁMI BUDOVAT LEPŠÍ SVĚT

www.skolavzestupu.cz

JAK U NÁS INZEROVAT

Na webové stránce www.skolavzestupu.cz, můžete inzerovat své služby a kurzy z oblasti osobního rozvoje.

CO LZE INZEROVAT

Inzerovat můžete všechny kurzy osobního rozvoje. Ať jsou to jednorázové akce, veřejné společné akce, on-line kurzy nebo kurzy s osobním termínovým zaměřením. Dále různé služby jako osobní terapie, léčení, vyhotovení rozborů, apod.  Velmi si zakládáme na serióznosti našich lektorů. Z tohoto důvodu přijímáme pouze ověřené lektory, kteří své práci skutečně rozumí a dělají ji srdcem. Chceme zde vybudovat zázemí, kde klient najde pouze seriózní služby.

Nepřijímáme projekty bez webových stánek a IČO.

JAK VÁS PODPOŘÍME

Na webové stránce www.skolavzestupu.cz  Vám vytvoříme stránku, kde Váš projekt zveřejníme a bude k dispozici návštěvníkům webu, stejně tak stálým klientům. Získáte přístup k FB skupině, kde můžete jako moderátor svůj projekt nabízet, psát různé diskuze a zajímavosti nebo s klienty přímo komunikovat. Zajistíme uložení Vašeho videa nebo podcastu na našem YOUTUBE kanálu. Dále Vám umožníme psát články na náš BLOG, kde se můžete seberealizovat a nabídnout svým klientům zajímavosti z Vašeho světa. Váš projekt budeme sdílet na našich sítích a také v pravidelné rozesílce našim klientům. 

 Na webu www.skolavzestupu.cz Vám založíme veřejný profil lektora, který slouží jako informace klientům a zároveň Vaše propagace. K profilu Vám rádi postavíme samostatné stránky k propagaci jednotlivých služeb a kurzů, které nabízíte.