OSOBNÍ ROZVOJ - ŠKOLA VZESTUPU

Zabýváme se poradenstvím v osobním a duchovním životě každého, kdo za námi přichází. Jako cestu seberozvoje a sebepoznání, nabízíme učební kurzy, které jsou sestavené v podrobných tématech učiva s on-line podporami lektorů. Dále sestavujeme různé sebepoznávací rozbory a vhledy. Touto cestou se snažíme být Světlem každému, kdo přichází a pomoci v seberozvoji všem. Naše práce je naším posláním, proto u nás najdete maximum za velmi nízké ceny oproti jiným "výdělečným" nabídkám podobného druhu. Jinými slovy, nejsi tu náhodou, vítáme Tě a děkujeme za návštěvu našich stránek. 


O ŠKOLE VZESTUPU

Jmenuji se Boženka, jsem zakladatelka Školy Vzestupu/autorku a lektorku různých kurzů a článků.

 Moje srdce jako kompas určovalo směr již v roce 2016, ve kterém jsem chtěla poznat víc, dojít dál... Prahla jsem po nových vědomostech a toužila poznat životní pravdy na vlastní kůži. Život mě zajímal hloubkově, a uvědomovala jsem si, že žijeme pouze povrchově. Žijeme v době, která nám nedovoluje pevně změnit naše vnímání a vrátit se zpět ke své podstatě. A to, se přeci musí změnit.

Založila jsem webovou stránku OSOBNÍ ROZVOJ - ŠKOLA VZESTUPU, a spolu se svými klienty jsem se učila. 

Dnes má škola vzestupu své základové pilíře a vítá mnoho návštěvníků, kteří se pod její oporou vzdělávají a rostou. Našla jsem zde sama sebe a svůj životní úkol, který je o zprostředkování nauk a poznání, které i já sama prožívám.

                                                                                                                          Boženka

Narodila jsem se ve znamení Vah, a protože mému znamení vládne element vzduchu, jsem nespoutaná a miluji vnitřní volnost, která mě vede k duchovnímu poznání. Pomyslné ručičky Vah jsem vyvážila v životní oblasti mezi rodinou a prací tak, že vážím obě strany spravedlivě. 

Ve spirituální oblasti nemám vyhrazená témata. Tak nějak si procházím vším a dohromady si spojuji obrovský celek. Ale kdybych měla přeci jen vyjmenovat to, co je mi nejblíže, byl by to channeling, egyptská mystéria, astrologie, tajné nauky, vazby předků, práce se srdcem.... vlastně všechno to, co tvořím mám ráda, ale ve vyjmenovaných oblastech se pohybuji nejaktivněji.

Mám ráda práci s lidmi, kde mohu předávat své vlastní zkušenosti, protože si myslím, že teorie bez zkušeností je k ničemu.... a zkušenost bez teorie, zase dlouhým hledáním.

Miluji historii, Egypt, cestování a příjemné posezení. 

Jsem Velmistr/Reiki a egyptských systémů. Prošla jsem desítkami zasvěcení, která můžete najít na webu školy. Víc bych to asi nerozváděla :-) - vše co najdete na škole, je mou certifikovanou praxí, kterou momentálně rozšiřuji o vlastní channelované systémy a jiné projekty.

Napsat mi můžete na e-mail: bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Po boku, mi pomáhá s meditacemi, organizací, zodpovídání dotazů a dalších potřebností Peťa, která plnohodnotně zastupuje mojí pozici v nezbytných situacích i ve svém volném čase.


Ing. Petra Manová DiS.

Mistr/Učitel

Lektorka Školy Vzestupu