NUMEROLOGICLÁ PŘEDPOVĚĎ 2023

NAHLÉDNI ZA OPONU ČÍSEL

JAKÝ BUDE VÁŠ ROK 2023 Z POHLEDU NUMEROLOGIE

Zjistěte v jakých energiích se budete pohybovat v roce 2023.

Rozbor mapuje energie všech 12ti měsíců. Individuálně, dle data narození klienta. Dozvíte se, ve kterých měsících budete mít tvůrčí a podporující energie, které mohu přinášet štěstí, pohodu nebo omezení a problémy. 

Rozbor je vhodný, pokud chcete své životní i osudové kroky správně nasměrovat a využít k nim správné načasování. Jinými slovy, ne vždy je vhodný čas ke všemu. Proto nahlédněte do svých osudových čísel a vydejte se na cestu tvořivosti, která je vědomá.

Například v lednu 2023, budete pod energiemi vztahů, komunikace a sdílnosti. Pak tato energie bude přát všemu, co se týče vztahů. Budete tak vědět, že můžete najít nové příležitosti seznámení, vyřešit stávající problémy nebo i něco ukončit apod. Jednoduše měsíc, který je ve vlně vztahů se přiklání ke všemu, co se všech vztahů týká. Ať partnerských tak i přátelských nebo pracovních. Vědomě tak budete tyto energie využívat a snáze získávat nebo i ztrácet.

BUĎTE VŽDY KROK NAPŘED


MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz  

!!! VHODNÉ JAKO DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ !!!

CENA POUZE 359,- Kč

VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby rozbor v PDF vyhotovíme do 30ti dnů a odešleme na zadaný e-mail.

CENA ROZBORU: 359,- Kč 

OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.