NOVÁ LEMURSKÁ ENERGIE


Velký modrý krystal Lemurie, Aksha, je pamětí Lemurie, záznam všech vibrací a událostí, všech inkarnací, transformací a časů.

Obsahuje mimo jiné také kopie záznamů všech krystalových knihoven Lemurie, stejně jako veškeré vědění lemurských mudrců, vědění o běhu světa po všechny časy. Také vědění o mnoha světech, vesmírech a jiných formách bytí je v něm zaznamenáno. Můžeme dnes jen tušit, jaký rozsah toto nezměrné vědění možná kdysi mělo.

Modrý krystal, který ti může být předán podle tvého přání, když jsi připraven/a, je symbolem spojení s Akshou, s Lemurií, pomocným prostředkem na cestě k velkému (znovu)sjednocení, spojuje tě s věděním Akshy a pomáhá ti najít cesty, jak pomáhat jiným na jejich cestách.

Pomysli, žádáš-li o to, abys jej směl/a přijmout, obsahuje to také slib tvé integrity, slib pomáhat jiným, pokud to bude ve tvých silách, na jejich cestě k velkému sjednocení. Pomáhat Zemi plni vše-obsahující lásky a úcty zakotvit láskyplné čisté energie Lemurie a tak také umožnit vzestup Matky Země (Lady Gaia).

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                  Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Lemurský facilitátor

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: 

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.500 KČ