NÁSTĚNKA

VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Na této stránce najdete aktuality, které svým charakterem nesou informace ze světa spirituality.

Také zde najdete týdenní  AKCE, které pořádáme. Připomínky kurzů a novinky.

TÉMA TÝDNE ANDĚLÉ


Od narození až k hodině smrti je lidský život obklopen přítomností andělů. Každý má u sebe anděla jako ochránce a pastýře, aby ho chránil a vedl k naplněnému životu.

Andělé jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveni nám na požádání velmi účinně pomáhat v běžném denním životě. jejich možnosti jsou velmi rozsáhlé pokud pomáhají člověku, který s nimi má vytvořeno energetické spojení. Toto spojení je možné vytvořit formou zasvěcení podobně jako u zpřístupnění REIKI. Získaná schopnost komunikace a spolupráce s anděly je pak doživotní.NA VŠECHNY STUPNĚ ANDĚLSKÝCH REIKI JE TENTO TÝDEN SLEVA 40% 

ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ PRO ČASOVÝ HORIZONT 

od 25.4.2022 do 1.5.2022


Je čas se podívat do svého srdce a hledat zdroj všech problémů, které nás nyní tíží. Je čas na uzdravení, ale uzdravení nemůže přijít, pokud nevíme, co máme léčit.

EMOČNÍ VIBRACE V TÝDNU

od 25.4.2022 do 1.5.2022


Začátkem týdne nás může válcovat emoční vlna PORÁŽKY. Můžeme se cítit poraženi a bez chuti vstát. Pozor na tyto emoce, jsou jen přechodné a volně přejdou v POVZBUZENÍ, kde budou koncem týdne eskalovat do SVOBODY.


VÍKENDOVÝ POBYT
17.6. - 19.6.2022 V SÝKOŘICI
Počasí

Přečtěte si jako první co je nového! Zadejte svůj e-mail a už Vám nic neunikne! 

MÁTE ZÁJEM NA NAŠICH STRÁNKÁCH NABÍDNOUT SVOJI SLUŽBU NEBO ZPROSTŘEDKOVAT NĚJAKOU VLASTNÍ AKCI, NEBO SDÍLET PŘÍBĚH? NAPIŠTE NÁM! 

skolavzestupu@seznam.cz