NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

V této sekci můžete objednat naše služby.  

Těšíme se na spolupráci a děkujeme za Vaši důvěru! 

POZNEJ DARY SVÉ DUŠE

Najdi sílu svého energetického potenciálu a staň se tím, kým skutečně jsi! Protože, jen když znáš svoji esenci a podstatu, můžeš být doopravdy šťastný/šťastná. S poznáním nejdeš hlavou proti zdi, ale s hlavou vzpřímenou, která Tě dovede domů k nekonečné lásce a jednotě. 

ŽIVOTNÍ  ROZBORY

KARMICKÉ KÓDY A ŽIVOTNÍ ÚKOL DUŠE

Písemný rozbor v PDF o cca 30 stranách A4, je určen všem, kteří chtějí znát svůj životní úkol a diagnostiku své karmy ze které tento životní úkol vychází. Je pro všechny, co přijímají duchovní učení a jsou na vzestupu svého učení. Také je velice přínosný pro všechny, kteří chtějí znát otázky svého bytí a k poznání sama sebe... kdo jsem a odkud přicházím, co je mým cílem a jak se k němu dopracovat.

PARTNERSKÉ VZTAHOVÉ SHODY

Vztahové egregory porovnávají vztahy mezi partnery nebo jinými osobami, se kterými máme co dočinění. Dívka si například najde partnera a může si podle data narození zjistit, jestli spolu karmicky něco vyrovnávají. Stejným způsobem si můžeme porovnat vztahové egregory mezi rodiči a dětmi, mezi sourozenci, ale i mezi přáteli, spolupracovníky, nadřízenými atd. 

TRANSFORMAČNÍ SYMBOL

Každý máme svůj osobní symbol růstu a transformace. Tento symbol nám umožňuje cítit více, než cítíme. Vidět více, než vidíme.

Transformační symboly nám pomáhají v našem duchovním růstu. S jejich pomocí se nám otevírá naše srdeční centrum a my rosteme v závislosti na svém individuálním vývoji - někdo pomaleji, někdo rychleji.