NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

V této sekci můžete objednat naše služby. Jedná se o vyhotovení životních rozborů nebo různé poradenství. 

Těšíme se na spolupráci a děkujeme za Vaši důvěru! 

NUMEROLOGICKÝ ROZBOR OSOBNOSTI


Pomocí numerologického rozboru osobnosti poznáme své předpoklady, předurčení a také smysl a cíl našeho současného života. Dozvíme se, jaké povahové vlastnosti máme z energií narození, jaké získáme během života a jak jich co nejlépe využít k tomu, aby náš život byl šťastný a úspěšný. 

Dozvíme se  mnoho o svých povahových i charakteristických vlastnostech. Podíváme se do očí tomu, jací doopravdy jsme a jaké energie si během života vytvoříme k tvorbě našich životních cest a cílů. Rozbor je v písemné formě, kde obsahuje cca 30 normo stran A4, zajímavého psaní.


KARMICKÉ KÓDY A ŽIVOTNÍ ÚKOL DUŠE


Písemný rozbor v PDF o cca 30 stranách A4, je určen všem, kteří chtějí znát svůj životní úkol a diagnostiku své karmy ze které tento životní úkol vychází. Je pro všechny, co přijímají duchovní učení a jsou na vzestupu svého učení. Také je velice přínosný pro všechny, kteří chtějí znát otázky svého bytí a k poznání sama sebe... kdo jsem a odkud přicházím, co je mým cílem a jak se k němu dopracovat. 

TRANSFORMAČNÍ SYMBOL

Každý máme svůj osobní symbol růstu a transformace. Tento symbol nám umožňuje cítit více, než cítíme. Vidět více, než vidíme.

Transformační symboly nám pomáhají v našem duchovním růstu. S jejich pomocí se nám otevírá naše srdeční centrum a my rosteme v závislosti na svém individuálním vývoji - někdo pomaleji, někdo rychleji.

Tyto symboly jsou individuálně channelovány a předány klientovi ( nikdo nemá stejný symbol ).

PARTNERSKÉ VZTAHOVÉ SHODY

Vztahové egregory porovnávají vztahy mezi partnery nebo jinými osobami, se kterými máme co dočinění. Dívka si například najde partnera a může si podle data narození zjistit, jestli spolu karmicky něco vyrovnávají. Stejným způsobem si můžeme porovnat vztahové egregory mezi rodiči a dětmi, mezi sourozenci, ale i mezi přáteli, spolupracovníky, nadřízenými atd.