NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

Nabízíme profesionálně vyhotovené životní rozbory a jiné projekty či služby, které jsou postavené především na: poznání sama sebe, léčebné a očistné projekty nebo poradenství při řešení problémů. 

POTŘEBUJETE-LI PORADIT PIŠTE: 💌 skolavzestupu@seznam.cz  

ŽIVOTNÍ  ROZBORY A SLUŽBY

OD 1.5.2023 DO 31.8.2023 Z DŮVODU VYTÍŽENÍ NA JINÝCH PROJEKTECH A PLÁNOVÁNÍ KURZŮ POZASTAVUJEME VŠECHNY NAŠE ROZBORY, KTERÉ PRO VÁS VYHOTOVUJEME. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT ZASE V ZÁŘÍ.


KARMICKÉ KÓDY A ŽIVOTNÍ ÚKOL DUŠE

Rozsáhlý rozbor mapuje oblasti našeho karmického učení. Ukazuje, jaké máme životní poslání a jaké životní témata jsou pro nás důležitá. Rozbor také poukazuje na to, jak poznáme, že jdeme životní cestou pochopení správně, nebo naopak chybujeme. Dozvíte se jaké energie a vlastnosti jsou důležité pro správné pochopení svého života. 

PARTNERSKÉ VZTAHOVÉ SHODY 

Partnerské shody jsou rozborem mezi dvojicí lidí. Může jít o manželé, partnery, děti, přátele apod. Rozbor odhalí, jaké máte vzájemné témata a co mezi sebou budete v životě řešit. Také to, na základě jaké energie se vaše duše potkali - zda jde o přitažlivost duší, karmické vazby nebo i o dohodu duší.


KARMICKÝ HOROSKOP - ROZBOR

Z horoskopu minulého života si proto odnášíme mnohá poznání o nás samotných. Dokážeme horoskop přesně dosadit do dějů a událostí, které nás v tomto životě potkávají. Nahlížíme za roušku minulosti a poznáváme souběh našeho minulého chování, které utvořilo naší současnost.

MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz   

ČIŠTĚNÍ ČAKROVÉHO SYSTÉMU

Velmi vyhledávaná služba, kde terapeuticky dokážeme odstranit v aury člověka vše limitující a dodat tak vitalitu každému člověku. U čakrového systému se harmonizuje průtok a potenciál čaker, kde tato centra začnou ihned po terapii pracovat ve vyšších frekvencích. Změna je citelná okamžitě. 

KARMICKÉ VZORCE DUŠE

Rozbor přesně mapuje životní karmické vzorce, které vycházejí z karmické astrologie a rodových linií. Nabízí detailní pohled na situace a oblasti, které nám jsou předurčeny.

Rozbor tedy odpovídá i na to, zda žijeme dle svých karmických vazeb správně nebo ne. Pokud ne, pak rozbor nabízí přesné postupy, jak neharmonické vazby přepsat v našem vědomí a zpozitivnit jejich vliv na náš život.


NUMEROLOGICKÝ  ROZBOR 2023

Jaký bude rok 2023? Na tuto otázku odpovídá osobní rozbor založený na numerologickém individuálním výpočtu.

Každý z nás se pohybuje v nějakých energiích, které nás ovlivňují ať chceme nebo nechceme. S tímto rozborem nahlédneme pod roušku energií, které nás čekají a získáme přehled nad tím, jak a kdy  tyto energie využít.

MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz  

ENERGETICKÉ DÁLKOVÉ LÉČENÍ

Pomocí dostupných léčebných energií můžeme léčit naprosto cokoliv co není v souladu s naším tělem a duší. Léčíme stavy únavy, vyčerpání, virózy, pohybový aparát. Dále nemoci spojené s akutním či chronickým projevem - nemoci orgánů, úrazy. Je možné léčebně posílit i těžké nemoci.

DUCHOVNÍ ATRIBUTY

Duchovní atributy ukazují z 33 základních lidských vlastností v procentech, jak je máme zpracované k dnešnímu dni.

Duchovní čistota znamená " očištění karmy " ze všech minulých životů i života současného, tedy dosažení naprosté čistoty, tzn. Ryzosti ve 33 základních vlastnostech.


MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

DARY TVÉ DUŠE

Každá Duše má svůj specifický profil, který je tvořen individuální energií. Tyto energie, které nazýváme dary Duše, vypovídají o našich schopnostech, touhách i potřebách. Prostřednictvím uvědomění si, těchto Darů, můžeme žít v souladu s naším základním nastavením - naší Duší. Toto poznání vede k nekonečnému štěstí, hojnosti a dokonalému pochopení sama sebe.

 

ENERGETICKÉ MAPY

Všechno, co je, má svojí energii, kterou můžeme sledovat a tím zjistit, v jakých hodnotách se pohybuje. Toto měření je velmi prospěšné u jednotlivců, kde se mapa zaměřuje na individuální životní energii člověka a její potenciál. Také vztahové energie jsou perfektním bodem, kde můžeme vytestovat hodnoty vztahu. V neposlední řadě se bavme o místech, jako je náš domov.

TAROT SHOP - VÝKLADY

Všechny výklady se snažíme vyhotovit co nejdříve. Dobře víme, že pokud přijde tazatel k výkladu karet, chtěl by znát své odpovědi co nejdříve. Ocitá se v situacích, které jsou pro něj naléhavé a neodkladné. Proto se snažíme vyhovět každému z Vás a na výkladech pracujeme neodkladně.MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz