NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

V této sekci můžete objednat naše služby. Jedná se o vyhotovení životních rozborů nebo různé poradenství. 

Těšíme se na spolupráci a děkujeme za Vaší důvěru! 

Rozbor - Karmické kódy duše a životní úkol

Vydejte se na cestu sebepoznání, poznejte své životní i karmické úkoly. Podívejte se do očí také negativním vlastnostem své duše a najděte tak harmonii ve svém životě.

Jedná se o velký písemný rozbor o 35 - 40ti stranách A4.

Písemný rozbor v PDF je určen všem, kteří chtějí znát svůj životní úkol a diagnostiku své karmy ze které tento životní úkol vychází. Pro všechny co přijímají duchovní učení a jsou na vzestupu svého učení. Také je velice přínosný pro všechny, kteří chtějí znát otázky svého bytí a k poznání sama sebe... kdo jsem a odkud přicházím a co je mým cílem ...

Diagnostika karmických kódů vyjadřuje životní úkol a karmu skrze čísla v datu narození a ukazuje nám naší životní cestu a úkoly, které máme v tomto životě pochopit a zpracovat. Datem narození máme také přiřazen tzv. paprsek pomoci skrze který nám přichází pomoc k plnění životních cest. Paprsek pomoci neboli paprsek osudu nám ukazuje jaké své vlastnosti máme využít ke snadnější cestě při plnění karmického zadání.

Cena celkového rozboru: 1.300,- Kč AKCE - 700,- Kč

Rozbor je vyhotoven po přijetí platby v rozmezí 7 - 21 dnů ( nebo po dohodě )

K TOMUTO ROZBORU MŮŽETE ZAKOUPIT PÍSEMNÝ KURZ KDE SE NAUČÍTE SVÉ ŽIVOTNÍ ÚKOLY POČÍTAT. 

NAVAZUJÍCÍ KURZ - DIAGNOSTIKA KARMY 

Harmonizace a čištění čakrového systému

Zablokování čaker se podepisuje na fyzickém i duševním těle a omezuje nás nejen v našem duchovním růstu, ale také v každodenním životě. Je nutné tento stav celého systému udržet v rovnováze a tím zajistit harmonizaci a správné fungování. Tento úkon je možné absolvovat dálkově, protože se jedná o přenos energií. U velké většiny lidí má dálkový vliv mnohem silnější prožitky na danou osobu. Dozvuk většinou trvá další dva dny, ale neomezuje nás v běžné činnosti.

Jak to probíhá?

Z pohledu času je nejlepší čištění provádět v klidových hodinách, domluvíme si tedy vhodný čas, kdy si najdete pohodlnou polohu a zajistíte si klid v rozmezí cca jedné hodiny. V této době se pouze uvolníte a bude přijímat energii, která bude přicházet. Můžete si pustit meditační hudbu, zapálit svíčku nebo vonnou esenci. Podrobné informace zasílám před zahájením, aby se s nimi klient včas seznámil. Po harmonizaci do dvou dnů zasílám obrázek automatické kresby Vašich čaker před a po čistění spolu s diagnostikou stavu jednotlivých čaker a jejich fungování. Po absolvování procesu budou Vaše čakry plně harmonizované a budou plnit optimální přísun energie. Poté je na každém jak bude s těmito centry pracovat.

Cena: 300,- Kč - individuální termíny

K TOMUTO ROZBORU LZE ZAKOUPIT VIDEO KURZ S ON-LINE PODPOROU V TÉMATU ČAKROVÉHO SYSTÉMU. 

Diagnostika minulých životů - léčení minulými životy


Detailní rozbor Vašich minulých životů v PDF. Obsahuje rozsáhlé informace o minulých inkarnacích a výpočet karmického zatížení. Je vhodný pro všechny, kdo hledají skryté pravdy svého bytí.

Obsah diagnostiky:

Poslední inkarnace, která má vliv na současný život: datum narození, kontinent, pohlaví, společenské postavení, rodinný stav, počet dětí, pracovní pozice, stav majetku, postava, barva pleti, povaha, typ tehdejšího úkolu, okolnosti smrti, způsob smrti, strachy přenesené do současné inkarnace, věk úmrtí a spoustu dalších informací. Součástí je sepsaný příběh, který obsahuje důležité informace z minulého života a jeho vliv na život současný. Jak tedy pochopit současný život ve spojení se svou minulostí, to nabízí právě databáze vaší minulosti.

Inkarnační souvislosti a postavení s osobami současného života: čím byla pro Vás Vaše matka v minulém životě, kolik inkarnací bylo pozitivních a kolik negativních, čím byl Váš otec, kolik inkarnací bylo pozitivních a kolik negativních. Dále si můžete doplnit další až 4 osoby ze současného života.

Cena celkového rozboru: 2.000,- Kč AKCE 1.500,- Kč

Terapie LSVJ/SRT

Pomocí této metody, lze úspěšně odstranit různé bloky, disfunkce a záznamy v našem životě. Zbavuje nás škodlivých energií, hluboko uložených negativních programů a bloků. Jak z dětství tak z minulých životů, které nám brání v prožívání harmonického a zdravého života. Terapie LSVJ odstraňuje hluboké kořeny příčin problémů, které stojí u mnoha problémových faktorů. Jako je například disharmonie ve vztazích, omezující možnosti seberealizace, dlouhodobé nemoci, různorodé blokace, fóbie, strachy, opakující se problémy, apod.

JEDNÁ SE O INDIVIDUÁLNÍ OSOBNÍ TERAPII DÁLKOVÉHO CHARAKTERU.

Pomocí této terapie najdeme kořen problému a vyčistíme jej. Výsledkem bude ústup problémového charakteru dané věci.

PRŮBĚH TERAPIE

Terapie zahrnuje diagnostiku životní energie v %. Její stav po narození, stav současný a stav po zvýšení ( na kolik procent bude energie zvýšena pomocí této terapie ). Duchovní hodnota - stav Vaší duchovní čistoty. Duchovní stav - jakého stupně máte nyní dosaženo na své životní cestě. Zvýšení osobních vibrací - tedy navýšení Vaší intuice a spirituálního otevření se. Průchodnost čaker - stav každé čakry jednotlivě. Průchodnost jednotlivých čaker, stav schopnosti fungovaní čaker ( výpočet na kolik procent jsou Vaše čakry schopny pracovat ) a následné zvýšení na uvedené procento. Funkčnost metabolismu v % a jeho zvýšení. Imunitní systém - jak tento systém funguje v % - následní zvýšení na možný maximum. Rovnání energetických těl, Aury - kompletní pročištění jemnohmotných těl. Diagnostika přivtělených duší ( separáti, diskarnáti, neorganické bytosti, kletby, larvy - vlastní negativní myšlenkové procesy, které tvoří tzv. larvy, které se usazují v našich tělech ). Jedná se o kompletní očistu která je citelná ihned po terapii a zvýšení všech lidských aspektů tak, nic nebránilo v našem správném vývoji. 

Po vyčištění následuje samotná terapie, která se zabývá klientovo problémem a zdárně daný problém diagnostikuje a čistí.

Kompletní diagnostiku obdržíte v písemné formě.

Cena terapie: 2.500,- Kč

Jedná se o časově velmi náročnou práci, proto je diagnostika vyhotovena v rozmezí 7 - 30 dní nebo po dohodě.

Terapie REIKI - energie léčení 

Terapie REIKI spočívá v energetickém přenosu životadárné energie, která je osobně nebo dálkově přenesena do těla a aury klienta. Tato silná energie působí na disharmonické nevyváženosti, rozbijí bloky a tím přináší do těla potřebnou blahodárnou energii, kde na tomto základě léčí.

U této terapie používáme i silnější energie jako je třeba IMARA nebo KUNDALINI - vždy záleží na individualitě klienta a jeho potřebě. Vyšší energetická ošetření jsou v ceně. Plnohodnotně je tento proces aplikován také dálkově, kde zasílám podrobný manuál jak energii co nejlépe přijmout.

REIKI můžete využít když:

  • se cítíte unaveni
  • jako zdroj rekonvalescence
  • pro posílení záměrů ( soudní jednání, energie vztahu, apod. )
  • k podpoře léčení
  • k ochraně energetických těl
  • při smutku a depresi
  • k harmonizaci těla i čaker


Cena léčení na dálku: 1 hodina: 300,- Kč

VAŠE OBJEDNÁVKA