KDO JSEM? PROČ TADY JSEM? JAKÝ JE MŮJ PŮVOD? CO JE MÝM POSLÁNÍM?


Všichni si dříve nebo později položíme stejné otázky, které jsem si pokládala já sama. Najít na ně uspokojivé odpovědi bylo velmi náročné a dlouhé. Člověk musí pochopit, že jediná věc, ani ta nejmenší a nedůležitá pro daný okamžik, není náhoda. Že vše do sebe zapadá, jako kostičky do skládačky a tou skládačkou je náš jedinečný a nekonečný život. 

Narodila jsem se do nepříznivých aspektů svých rodičů s úkolem, vnést do rodiny energii vah, které jsou mým slunečním znamením. Téměř 30 let jsem neměla tušení, jakým směrem se budu ubírat. Pod energií vzdušného elementu jsem plula životem a cítila, že můj osud je s 3D realitou spojen energií, kterou musím teprve najít. 

Prošla jsem si náročným životem, který mi připadal jako trest za něco, co jsem neudělala. Všechny ty zkušenosti mě ovlivňovali a naplňovali po celou dobu první poloviny mého života tady na Zemi. Potom přišel zlom, šok a náročné transformace. Vždy říkám, že jsem ke všemu přišla náhodou. Normálně se člověk vyvíjí a postupně roste, u mě to bylo vždy naopak. Tady to máš a dělej si s tím, co chceš. Všechno do mého života přicházelo jako úderem blesku. Tehdy se začal psát příběh, který navždy změnil můj život.

O svých životních transformacích píši v jednotlivých pasážích, nicméně výsledkem bylo to, že jsem našla odpovědi na své otázky. Kdo jsem? Proč tady jsem? Jaký je můj původ? Co je mým posláním? Tyto a další otázky úzce navazují na ty drobné nitky, které nazývám "proč zrovna já" - jsou to situace, které utvářejí náš život.

Projít tímto uvědoměním, pochopit sama sebe, najít si své místo a v neposlední řadě vystoupit ze své konfortní zóny, mi trvalo roky. Roky práce na sobě, roky vedoucí k poznání a nakonec k pochopení. 

Dnes tu stojím, abych mohla své zkušenosti předat ostatním. Je to hlavní esence poslání mé duše. A proto vítejte. Nabízím vám otevření vašich vlastních dveří a nalezení nesmírného pokladu, které nosíte ve svých srdcích.