MĚSÍČNÍ REIKI


Měsíc byl považován už od počátku časů za léčivý nástroj. Měsíc je v mnoha dávných tradicích symbolem ženství. Víra, že je měsíc ženskou bytostí, je tedy stará jako čas sám. Léčitelé často tvrdí, že přijímají svou energii ze slunce, avšak také měsíc vyzařuje léčivou energii. Většina lidí to bohužel nezohledňuje.

Měsíc je velmi silným léčitelem. Je druhým nejjasnějším objektem na našem nebi, po slunci. Jen pomysli na to, jaký vliv má jeho gravitační síla na příliv a odliv moří. Představ si veškerou tuto energii, kterou máme k dispozici a kterou nevyužíváme!

V mnoha starých kulturách je měsíc symbolem ženství. V čínské kultuře odpovídá např. jinu a jangu. Den znamená jang a je aktivní a ven proudící energie. Noc je jin, spíše niterná, vyživující energie. K objevení posvátného ženství v nás a k jeho uctívání se v dřívějších dobách a částečně i dnes provádějí noční obřady. Zde je měsíc uctíván v modlitbách nebo přímo je uctíváno vnitřní posvátné ženství. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                      Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr REIKI

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.500 KČ