PROJEKTY NAŠÍ ŠKOLY

VYBERTE SI MINI KURZ A PONOŘTE SE DO JEHO STUDIA JEŠTĚ DNES

V této sekci pro Vás připravujeme pestré spirituální projekty. Jedná se o takové "menší" kurzy, které svojí pestrostí pokrývají široký záběr spirituálního a duchovního vědění.

Tyto projekty každý využije v běžném životě a načerpá pestré informace k daným tématům. 

Cenově tyto projekty držíme velmi nízko, a tím zajišťujeme široký okruh dosahu téměř každému zájemci. Přidejte se k nám a už Vám nic neunikne! Ve skupině volně diskutujeme a poskytujeme možnost dotazů v rámci všech kurzů i volných dotazů.

VZTAHOVÉ SHODY

V životě se setkáváme se spoustou lidí. Jsou to přátelé, kamarádi, kolegové nebo naši partneři, rodina a rodiče. S každou osobou máme vždy nějakou vazbu protože, nikdo nepřichází do našeho života náhodou či omylem.

Prostřednictvím tohoto projektu, můžeme jednoduše zkoumat vztahy s lidmi z blízkého okolí ( partneři, rodina ). 


TECHNIKY OČISTY DOMU

Techniky správného "vykuřování" jsou základem při každé spirituální práci, ale také nezbytné v každé harmonické rodině. Proto pojďme se společně naučit správné postupy a získejme mnoho užitečných informací.


PŘIVTĚLENÉ DUŠE

V našem hmotném světě je velké množství " zbloudilých duší", které neodešli do světla a zůstávají jako zajatci času v našem světě. Jsou to široké škály důvodů, proč duše nedokáže najít cestu " domů".

V tomto projektu se zaměřujeme na teoretickou část dané věci. Jaké typy duší tu zůstávají a proč, jak dochází k přivtělení duše do aury člověka, jak se lze chránit nebo jak s takovou duší pracovat.


VLASTNÍ NUMEROLOGICKÝ KALENDÁŘ

Sestavte si krok za krokem vlastní numerologický kalendář. Prostřednictvím tohoto projektu, získáte předpovědi následujících dní a měsíců. Budete tak vědět, které energie zrovna ovlivňují daný datum, tím se stanete pánem času a plánování důležitých projektů.

VÝKLAD MARIÁŠEK I.

Naučte se vykládat mariášové karty jako profesionál. V tomto projektu se seznámíte s významy jednotlivých karet.

Povíme si něco z historie, o technikách věštění, očistě karet, apod.

VÝKLAD MARIÁŠEK II.

Pokračovací kurz, který je nedílnou součástí mariášek I. Uceluje toto učení a nabízí kompletní schéma potřebné k plnohodnotnému výkladu mariášových karet.

SÁM SOBĚ LÉČITELEM

Projekt zaměřený na tématiku nemoci. Jak nemoc vzniká, co nám říká a jak se můžeme pomocí univerzálního božského světla uzdravit. 

Naučíme se léčit vědomě své nemoci a vnímat řeč svého těla.

HARMONIZACE ČAKER

Naučíme se rozsáhlé teorie o čakrovém systému a práci k jeho harmonizaci. Projdeme jednotlivé čakry a vysvětlíme si jejich důležité funkce, uložení a mnoho dalšího. 

PROJEKTY PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME