MARIÁŠOVÉ KARTY

= VÝZNAM KARET =

NA JAKÉM PRINCIPU KARTY FUNGUJÍ

Všechno kolem nás je pod vlivem různých energetických spletí, stejně tak fungují i karty. Během života, během dne, si k sobě přitahujeme různé události a děje, přitahujeme si situace a také lidi. Vše je dokonale postaveno tak, že každý kousíček zapadá do obrovského celku. Velké toky energií přitahují každým momentem odpovídající reakce, ze kterých postupně vznikne následek jakožto příčiny.

Věštecké karty jsou také pod vlivem energie a my díky těmto energiím s nimi můžeme cíleně pracovat a tím poodhalovat budoucí děje.

PRVNÍ VÝKLAD

Ze začátku vykládejte karty pouze sami sobě. Dejte všemu čas a nezahlcujte karty mnoha dotazy. Nedoporučuji se karet ptát na věci minulé, kde znáte výsledek. KARTY NELZE ZKOUŠET A OVĚŘOVAT! Jsou nastaveny tak, že je lze použít pro současnost a pro doby budoucí. Někdy vychází v kartách minulost, ale tato minulost poukazuje pouze na to, že daná situace ještě stále funguje na energii minulosti - to se budeme učit později.

VÝKLAD KARET

Vezměte balíček do rukou a začněte míchat karty. Při míchání žádejte "prosím o duchovní vedení nad správnosti výkladu karet" - žádejte nahlas nebo mentálně, soustřeďte se!

Stále míchejte a zadejte kartám otázku.

Příklad otázky: získám lepší pracovní pozici:

  • Když se ptáme na sebe a na druhou osobu, musíme říci kartám jméno druhé osoby, případně i datum narození - pokud osobu neznáme fyzicky.

Příklad otázky při dvou osobách: jaký bude můj vztah s Pavlem Novákem nar. 10.5.1986


JAK SE KARET SPRÁVNĚ PTÁT

Mariášových karet se můžeme ptát na všechny otázky. Není zde žádné omezení jako je třeba při práci s LVSJ kyvadlem. Otázky zadávejte věcně a konkrétně. Pokud nemáte otázku a zajímá vás situace, zeptejte se na situaci jako celek. Uvedu nějaké příklady.

Příklady otázek - situace: Jak se bude vyvíjet můj vztah? Jak na tom budu s penězi? Jak se mi bude dařit ve škole? Apod.

Příklady konkrétních otázek: Vyhraji soudní jednání? Má mě rád? Koupím nové auto? Apod.