MAITRI VIHARA REIKI

Slovo Maitri Vihara pochází ze sanskrtu a znamená "sídlo lásky".

Je prastarou skutečností, že zvuky, barvy, vůně, geometrické tvary a/nebo určité symboly a dokonce také tělesný postoj pomáhají každému individuálnímu bytí k přístupu k specifickým energetickým frekvencím, což opět může vést k různým stavům vědomí. Protože jsme komprimované formy vědomí v kosmickém oceánu energie, pronikají tyto frekvence všechny vrstvy naší bytosti.


Maitri Vihara Reiki má své těžiště na cestě k vnitřnímu uzdravení na každé z těchto úrovní prostřednictvím našeho stále více se rozvíjejícího vědomí. Tím, že nejprve vyrovnáš a nasměruješ své soucitné bytí, si uvědomíš, že tyto symboly slouží jako katalyzátor pro subtilní kosmické změny v energetické frekvenci. Také slouží k vystupňování vlastních schopností tak, že slouží jako trvalá připomínka vzájemného působení mezi individuálními vlnami a kosmickým oceánem.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

 Předpokladem k zasvěcení je jakákoliv mistrovská linie. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  3.000 Kč / 120 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.