MAHATMÁ

Energie Mahatmá je vůbec nejvyšší formou energie, kterou máme na Zemi k dispozici!

Existují energie, příp. obrovské existence ve vesmíru, se kterými se můžeme spojit, pokud víme jak. Mnoho lidí se nechalo např. zasvětit do reiki, aby si mohli opět vzpomenout, jak se na tuto důležitou léčivou energii mohou naladit. Další z těchto významných energií je energie Mahatmá, také známá pod jménem "Avatar syntézy".

Zřejmě navázal avatar syntézy kontakt se Zemí už v dobách Atlantidy a sdělil, že přijde tehdy, až bude lidstvo připraveno tuto energii přijmout. Během harmonikální konvergence všude na Zemi lidé meditovali a modlili se za mír a duchovní růst. Energie Mahatmá je skupinové vědomí, které bylo podporováno dvanácti paprsky a určitým počtem ohromných mocných bytostí, aby bylo možno vytvořit energetický pól, ke kterému má nyní lidstvo přístup. Mahatmá, stejně jako byl svými příznivci nazýván i Gandhí, znamená "velká duše" . Tuto energii máme nyní bez výjimky k dispozici. Podle duchovních zákonů musíš tuto energii pozvat, stejně jako každou jinou pomoc, o kterou stojíš.


Energie Mahatmá je snad vůbec nejvyšší formou energie, kterou máme na Zemi k dispozici.

Svou velkou mocí nás nemůže spálit, protože je směrem dolů transformována velkými existencemi, naší monádou a naší duší pro inkarnovaný aspekt naší bytosti. Je vedena dalšími stanicemi z kosmické elektrárny, aby nás ohromný počet voltů nezabil, než k nám se silně sníženým počtem voltů dojde.

Energie Mahatmá

* urychluje tisícinásobně náš vzestup

* vystaví pro nás světelný most. který vede ke Zdroji

* léčí naše emoce, negativní myšlenkové formy, paradigmata, přesvědčení, která nás omezují a kde si neuvědomujeme naše zablokované části

* je spojovací článek mezi námi a božstvím

* nejefektivnějším způsobem vyrovnává naše žlázy a nově je energetizuje

* když jí zavoláme, proudí naší aurou do těla a pak do Země

* pomáhá s očistou léčitelům, poradcům a citlivým lidem, kteří na sebe přebírají problémy druhých lidí

* je velmi jemná vysokovibrační energie v barvě zlatobílé

* lze jí posílat pro uzdravení problémů

* uzdravuje a produchovňuje planetu Zemi, rozšiřuje vědomí všech lidí


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je jakýkoliv mistrovský titul. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  2.900 Kč / 139 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.