STAŇ SE LEKTOREM NA NAŠEM WEBU

www.skolavzestupu.cz

Máte postavený nějaký zajímavý kurz nebo projekt či akci v rámci osobního rozvoje? Super! Můžete s námi svůj projekt sdílet. 


PROFILY NAŠICH LEKTORŮ


Boženka Papáčková

Zakladatelka a lektorka Školy Vzestupu


Založila jsem webovou stránku OSOBNÍ ROZVOJ - ŠKOLA VZESTUPU, a spolu se svými klienty jsem se učila.

Dnes má škola vzestupu své základové pilíře a vítá mnoho návštěvníků, kteří se pod její oporou vzdělávají a rostou. Našla jsem zde sama sebe a svůj životní úkol, který je o zprostředkování nauk a poznání, které i já sama prožívám.

Ing. Petra Manová

Jmenuji se Peťa a na Škole Vzestupu mě znáte, jako  lektorku numerologie a kyvadla. Můj hlas Vás doprovází v meditacích, které Škola Vzestupu připravuje.

Narodila jsem se ve znamení Lva, pocházím ze Zlína, kde žiji se svojí rodinou. Ve volném čase se věnuji rodině, četbě, přírodě a samozřejmě Škole Vzestupu, která je mým životním kompasem a směrem poznání.

Ráda zkoumám minulé životy, karmické vazby a propojenost těchto nauk, jakožto možnost poznání nejen svých kořenů, ale také výzev. Mám slabost pro draky, jednorožce a samozřejmě pro andílky...

LEKTOŘI, KTERÉ DOPORUČUJEME

Lenka Miriam Vyškovská

Již od útlého věku mne přitahovaly věci týkající se esoteriky, kdy nejvíce mne okouzlila numerologie spolu s výkladem karet. Oba dva způsoby věštění využívám nejen ve svém životě, ale i při pomoci druhým lidem, kteří moji pomoc potřebují.
Mojí doménou je pak výklad tarotových karet.
V posledních letech jsem však propadla i minerálům ze kterých tvořím Korálky od čarodějky - Korálky od Miriam a hlavně číslům, tedy numerologii. Mimo čísla a karty rovněž pracuji s runami a věnuji se angelogii a automatickému písmu i kresbě.

S láskou, Miriam