LÉČENÍ Z ŘÍŠE VÍL


Tato energie pochází s vyšších úrovní starobylých zdrojů, vyšších zdrojů, boha, bohyně, hvězdné říše. Tento systém je tak jednoduchý při používání, protože využívá našich schopností vizualizace a náš úmysl nejen léčit, ale také předávat tento systém ostatním. Spojení s touto energii je vázané se zemí a hvězdami

Skládá se z pouhých 3 symbolů a může být použit na léčbu každého elementu, každé osoby, zvířete a rostliny. Další možnost využití je manifestace našich potřeb. Je to cesta komunikace posílání energie od jedné osoby k druhé, skrze náš úmysl, náš dech. Dech je přitom střed mezi životem a duchem.

Tento systém nám ukáže, kdo vlastně jsme bytosti Světla. Je to pomoc na cestě, když se v nás zvětší nebo rozšíří vědomí, když poroste, a spojí nás se zdrojem veškerého života. Systém Elenari Healing nám ujasní důvod proč jsme zde, na Zemi. Otevře dveře nového spojení k říši víl, která je zase původem Elenari. Kromě toho vám umožní větší otevření náhledu na přírodu spojení s matkou Zemí poroste a rozšíří se, pokud se budete chtít vydat na tuto cestu.

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Iniciaci ZDARMA provádí Mistr/Učitel. Učební skripta i certifikát obdržíte v PDF e-mailem. Zasvěcení je dálkové.